Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті компанії "ТелеДом.UA".

Наша компанія є офіційним дилером компанії Sony з 1994р.

Перший сайт нашої компанії, "Sony-Shop.Kiev» , був створений у 1999 році як WEB - проект офіційного дилера компанії Sony.

З тих пір на ринку інтернет торгівлі з'явилося багато продавців, але ми незмінно дотримуємося нашої стратегії - У нас тільки Sony.

Новий проект нашої компанії ("ТелеДом.UA"), відомий численним покупцям техніки Sony як «Sony-Shop.Kiev», зарекомендував себе як перевірений і надійний постачальник офіційної продукції Sony на ринку України.

Ми - дружній колектив професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері реалізації техніки провідного світового виробника - компанії SONY.

Наші менеджери проконсультують Вас про новинки і особливості тих чи інших моделей техніки, відповідять на питання, що цікавлять Вас.

Кур'єри - доставлять товар у погоджений час за вказаною Вами адресою, проведуть розпаковування, перевірку вироби, заповнять необхідні документи.

Ми пропонуємо тільки оригінальний, сертифікований продукт компанії Sony і не займаємося продажем "сірої", неофіційної техніки, з якою Ви можете мати неприємності (як моральні, так і матеріальні) з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

Про компанію Sony

Корпорація SONY існує з 7 травня 1946 року. Первинна назва компанії звучить як «Токіо Цусін Коге», або «Токійська компанія телезв'язку». Її стартовий капітал становив усього 500 доларів. Засновники SONY почали зі складання електричних грілок, які продавали тут же, на вуличних ринках Токіо. Потім почалося виробництво короткохвильових блоків-приставок до средневолновым радіоприймачів, а також запчастин для ремонту і модернізації старих програвачів.
Історія діяльності корпорації SONY в країнах СНД бере свій початок з 1991 року. З тих пір компанія по праву займає одне з лідируючих положень на ринку побутової техніки та електроніки.
На поточний момент Sony є найбільшим світовим виробником аудіо/відеотехніки, засобів комунікації та обробки інформації для ринку споживчого та професійної електроніки. Компанія може похвалитися чудовою якістю своїх виробів і по-справжньому новаторським підходом до розробки всієї своєї продукції.
Якість продукції SONY перевірено часом, вже не викликає сумнівів і не потребує додаткової реклами. Гасло SONY: «Like no other», що в перекладі означає: «Як ніхто інший», «Відмінний від всіх» і нове гасло «make.believe». Це і є філософією компанії — бути інакшою, новаторською у всьому.
Sony — провідна світова компанія, яка постійно займається пошуком і впровадженням нових технологічних рішень, пропонуючи інноваційні аудіо - і відео-продукти, інформаційні й комунікаційні технології, орієнтовані як на звичайних споживачів, так і на професійний ринок. Sony є одним з лідируючих брендів світової індустрії цифрових розваг, пропонуючи користувачам повний цикл 3D-контенту та продукції, а також об'єднуючи безліч різних бізнес-напрямків, включаючи електроніку, музику, кіно, ігри та онлайн-магазини. Кількість співробітників компанії по всьому світу налічує приблизно 170 000 осіб.

Центр інформації для споживачів ЗАТ «Соні СНД», Карамышевский проїзд, 6 123154, Росія, Москва

Офіційний сайт SONY СНД

Представництво SONY Оверсіз СА в Україні: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8.
тел. (044) 483-03-89, (044) 490-6451, (044) 590-1515, (044) 490-6311, факс (044) 490-6329

Офіційний сайт SONY Україна

Телефон цілодобової технічної підтримки кампанії Sony - 0 800 307 669

Телефони інформаційної підтримки клієнтів Інтернет - магазину  "ТелеДом.UA"

(044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

 Працюємо для Вас з 9.00 до 19.00 всі дні (вихідні доставка з малого складу)

Прийом замовлень в електронному вигляді - цілодобово.

e-mail: 
info@teledom.com.ua