Інформація про доставку по Києву та Україні

Доставка:

Доставка замовлень по Києву та області:

Загальні правила доставки, обміну або повернення:

     Доставка замовлень здійснюється кур'єрами за вказаною адресою в узгоджене з менеджерами час. При доставці товару Ви спільно з кур'єром робите огляд зовнішнього вигляду виробу, перевірку комплектації і працездатності виробу. УВАГА ! У холодну пору року (температура повітря нижче +10 градусів Цельсія) перевірка працездатності не проводиться з причини утворення конденсату (до першого включення потрібно почекати 4 години при кімнатній температурі)! Повну перевірку вироби, як і повернення або обмін, Ви можете виконати протягом 14 днів з моменту придбання вироби, згідно «Закону про Захист прав споживачів»

     БУДЬТЕ УВАЖНІ ! Після від'їзду кур'єра претензії до зовнішнього вигляд і комплектацію виробу не приймаються !

Час доставки:

     Доставка замовлень, виконаних у електронному вигляді через сайт або по телефону до 14:00 години поточного дня, проводиться, як правило, протягом цього дня. Доставка замовлень, прийнятих в інший час, узгоджується з менеджерами індивідуально в залежності від логістики доставки замовлень по районах Києва.

     Доставка замовлень в вечірній час (після 18:00 год) та по Київській області-узгоджується з менеджерами.

     Доставка замовлень у вихідні дні здійснюється з малого складу. Телефонуйте.

Вартість:

     Вартість доставки замовлень по Києву становить 0-100грн (в залежності від району) і узгоджується з менеджерами при оформленні замовлення.

     Термінова доставка або на зазначений клієнтом час оплачується окремо за погодженням з менеджерами.

     Вартість доставки по області - 5грн/1км від межі міста.

Для іногородніх покупців:

Загальні правила доставки, обміну або повернення:

     Доставка замовлень здійснюється компанією Нова Пошта за рахунок покупця (або узгоджується індивідуально). З умовами доставки можна ознайомитися на сайті компанії Нова Пошта

     При отриманні товару Ви робите огляд зовнішнього вигляду упаковки і, в разі порушення цілісності упаковки, Ви спільно з представниками компанії Нова Пошта, виробляєте розкриття, перевірку зовнішнього вигляду і комплектації замовленого товару. Повну перевірку вироби, як і повернення або обмін, Ви можете виконати протягом 14 днів з моменту придбання вироби, згідно «Закону про Захист прав споживачів».

Адреси представництв компанії Нова Пошта

Час відправки:

     Відправка замовлень, виконаних у електронному вигляді через сайт або по телефону до 14:00 години поточного дня, проводиться, як правило, у цей день. Відправка замовлень, прийнятих в інший час, узгоджується з менеджерами індивідуально.

Вартість доставки:

     Вартість доставки замовлень - згідно з розцінками компанії Нова Пошта (~ 3-5% від вартості замовлення).

Оплата:

При покупці в Києві - оплата здійснюється кур'єром при доставці після перевірки зовнішнього вигляду, комплектації і працездатності замовленого товару.

Для іногородніх покупців - можлива оплата при отриманні товару у представництві компанії Нова Пошта (післяплата - 2%+вартість доставки), по передоплаті на картку ПРИВАТ банку (0.5%+вартість доставки) або через банк на реквізити приватного підприємця (1%+вартість доставки).


Всі питання вартості та організації доставки та оплати просимо уточнювати з менеджерами при оформленні замовлення.