DSC-RX100M6

Виробник: Sony
Модель: DSC-RX100M6
Наявність: Є в наявності
Артикул: DSCRX100M6.RU3

 • 35999 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Об’єктив зі змінною фокусною відстанню ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 mm5 F2.8-4.5
2 Автофокусування за 0,03 с і безперервна зйомка зі швидкістю 24 кадр./с
3 Сенсор CMOS типу 1.0 з багатошаровою структурою і під’єднаною мікросхемою DRAM, прибл. 20,1 ефективних мегапікселі
Все характеристики


- ОФІЦІЙНА - бездоганна оптика і надшвидке автофокусування, потужна камера RX100 M6 дозволяє робити неймовірно реалістичні знімки і приголомшливі портрети, вести серійну зйомку на швидкості 24 кадри в секунду і знімати фільми в 4K HDR (HLG) -

 • Технічні характеристики (на сайте виробника)
 • Кишенькова камера з повним діапазоном фокусних відстаней Бездоганна оптична система з зумом 24-200 мм забезпечує чудову якість зображення, що в поєднанні з високою швидкістю зйомки і портативним розміром робить цю камеру ідеальним рішенням як для подорожей, так і для професійної зйомки. Вона задовольнить навіть найвимогливіших користувач. Крім того, зум Clear Image дозволяє збільшити центр цифрового зображення майже вдвічі (еквівалент 400 мм) практично без погіршення якості.
 • Високий дозвіл і компактний оптичний об'єктив Нова оптична система камери RX100 VI включає вісім асферичних елементів об'єктива з 13 асферичними поверхнями, що забезпечує висока роздільна здатність по краях зображення у всьому діапазоні фокусних відстань. Чотири вдосконалених асферичних (АА) оптичних елемента забезпечують корекцію сферичних і коматичних аберацій, а два елементи з низькодисперсійного скла пригнічують аберацію, що гарантує високу роздільну здатність зображень у всьому діапазоні фокусних відстань.
 • Велика діафрагма-широка свобода творчості
  невеликі діафрагмові числа у всьому діапазоні фокусних відстаней дозволяють домогтися коротких витягів і посилити ефект боке. Навіть при фокусному відстані 100 мм максимальний розмір діафрагми залишається на рівні f/4. Це знижує розмитість зображення при зйомці об'єктів, що швидко рухаються, а також покращує портретні знімки, на яких об'єкт буде виділятися на тлі насиченого ефекту боке.
 • Optical SteadyShot™ Удосконалена стабілізація зображення забезпечує більш високу (на 4,0 ступені) витримку при фокусній відстані 200 мм, компенсуючи тремтіння камери під час зйомки з рук навіть при використанні телеоб'єктива і в умовах низької освітленості. У поєднанні з високотехнологічною оптикою і вдосконаленим процесором зображень це гарантує чудове якість зображення. [1] Система стабілізації зображення SteadyShot вимкнена [2] Система стабілізації SteadyShot зображення включена
 • Висока швидкість завдяки 1-дюймовій багатошаровій CMOS-матриці Exmor RS™ 315 точок фазового автофокусування у фокальній площині забезпечують дивно високу швидкість, точність і ефективність відстеження. Крім того, 1-дюймова багатошарова CMOS-матриця з чіпом пам'яті DRAM і ефективним дозволом 20,1 МП забезпечує запис відео з частотою до 960 кадрів/с і суперзамедлением, а антидисторсионный затвор може працювати зі швидкістю 1/32 000 с.  
 • Високошвидкісний процесор зображень BIONZ X™ Завдяки більш високій швидкості обробки, ніж у попередньої моделі, вдосконалений процесор зображень BIONZ X покращує якість зображень, підвищує ефективність автофокусування і автоекспозиції, швидкість обробки, швидкість і точність розпізнавання осіб і очей, а також мінімізує затримку виведення зображення на екран видошукача.
 • Високошвидкісне автофокусування за 0,03 секунди Швидка гібридне автофокусування спрацьовує всього за 0,03 секунди завдяки оптимальному поєднанню чудової швидкості фазової АФ у фокальній площині і високої точності контрастною АФ. Це дозволяє чітко знімати об'єкти навіть в найдинамічніших сценах, адже камера добре фокусується, відстежує об'єкти і знімає якісні фотографії в будь-яких умовах. 
 • Стійка автофокусування з широкою площею охоплення і високою щільністю точок Завдяки наявності 315 точок фазового автофокусування у фокальній площині камера RX100 VI охоплює 65% площі кадру і швидко відстежує навіть невеликі і швидко рухомі об'єкти. У поєднанні з технологією стежить автофокусування з високою щільністю точок, яка дозволяє сконцентрувати точки АФ навколо необхідного об'єкта, це значно підвищує ефективність відстеження рухомих об'єктів. [1] Точки АФ, відображувані на екрані [2] Алгоритм автофокусування (не відображається на екрані)
 • Виняткова ефективність відстеження при автофокусуванні по очам Високоточна автофокусування по очах у поєднанні з високоефективним відстеженням особливо корисна при портретній зйомці. Вона спрацьовує, навіть коли об'єкти зйомки дивляться вниз і в сторону або коли їхні обличчя частково освітлені або затемнені, а при використанні режиму AF-C (безперервна автофокусування) камера здатна фокусуватися на очах рухомих об'єкт.
 • AF-A — автоматичне перемикання режимів фокусування Якщо у режимі AF-A (автоматичне автофокусування) змінюється яскравість або об'єкт в кадрі начитає раптово рухатися, камера автоматично перемикається між режимами AF-S (автофокусування для одного знімка — фокус фіксується, коли кнопка затвора натиснута до половини) і AF-C (постійне автофокусування— камера фокусується на об'єктах, поки кнопка затвора натиснута до половини). 
 • Проста і зручна сенсорна панель і сенсорне фокусування Завдяки функції сенсорного фокусування можна просто торкнутися РК-екрану в тій точці кадру, на якій необхідно сфокусуватися. Це дозволяє інтуїтивно фокусуватися на об'єктах, навіть знаходяться по краях кадру, без повторного кадрування під час фото - і відеозйомки. При використання видошукача скористайтеся сенсорною панеллю автофокусування, щоб плавно і легко переміщати фокус, просто пересуваючи палець по РК-екрану.
 • Вдосконалена серійна зйомка Серійні знімки можна відображати по групах, в яких вони були зняті, а також швидко видаляти або встановлювати для них захист. Крім того, поліпшені робочі можливості камери при записі даних на карту пам'яті: тепер є повний доступ до меню функцій і кнопці меню, а також можна змінювати налаштування. 
 • Беззвучна зйомка для особливих ситуацій Звук затвора камери можна відключити, якщо при зйомці необхідно дотримуватися тиша. Це можна зробити навіть під час серійної зйомки.
 • Антидисторсионный затвор Швидке зчитування даних з матриці Exmor RS значно знижує спотворення на зображенні, коли в кадрі є об'єкти, що швидко рухаються, наприклад тенісна ракетка, що вдаряє м'яч у польоті. Антидисторсионный електронний затвор підтримує витримку аж до 1/32 000 с.
 • Швидкий гібридний автофокус для відеозйомки Швидка гібридне автофокусування також забезпечує точне відстеження об'єктів при зйомці відеороликів 4K. Фазова автофокусування так само ефективна, як і при фотозйомці, і сприяє більш плавному фокусування. Швидкість автофокусування і чутливість відстеження можна налаштувати так, щоб найменше зміщення фокуса відповідало сюжету і вашому творчому задуму.
 • Відеоролики 4K, записані в повнокадровому режимі При зйомці у форматі 4K (роздільна здатність QFHD: 3840×2160) з повним зчитуванням даних і без об'єднання пікселів камера дозволяє передавати приблизно в 1,7 & nbsp;рази більше даних в порівнянні зі стандартними вимогами для запису в 4K. Така передискретизація забезпечує чудова роздільна здатність, зменшуючи ефекти муару і ступінчастих контурів.
 • Підтримка різних функцій для відеовиробництва у форматі HDR Камера RX100 VI підтримує різні функції для відеовиробництва у форматі HDR. Криві гамма-характеристик S-Log3 і S-Log2 забезпечують більшу гнучкість при кольорокорекції зображень на етапі поствиробництва, а також підтримують новий профіль зображень HLG (Hybrid Log-Gamma) для зйомки у форматі HDR. Фільми, які відтворюються на телевізорі з підтримкою HDR (HLG), виглядають природно без небажаного затемнення і освітлення, а тому не потребують корекції.
 • Відео з 40-кратним суперзамедлением Багатошарова CMOS-матриця забезпечує надвисоку частоту — до 960 & nbsp;кадрів / с. С телеоб'єктивом при фокусній відстані 200 мм можна записувати вражаюче відео з суперзамедлением крупним планом. Можна незалежно налаштовувати частоту кадрів і параметри запису для зйомки з суперзамедлением — від 4-кратного до 40-кратного.
 • Професійна відеозйомка Для розширення можливостей зйомки і відеовиробництва камера RX100 VI

Опис та зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер і можуть містити неточності.

Офіційна гарантія Доставляєм Підключаєм Перевіряєм Налаштовуєм Підтримка Обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар


Короткі характеристики

1 Об’єктив зі змінною фокусною відстанню ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 mm5 F2.8-4.5
2 Автофокусування за 0,03 с і безперервна зйомка зі швидкістю 24 кадр./с
3 Сенсор CMOS типу 1.0 з багатошаровою структурою і під’єднаною мікросхемою DRAM, прибл. 20,1 ефективних мегапікселі
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> DSC-RX100M6, DSCRX100M6, DSCRX100M6.RU3