Москітна сітка "Антипиль" полотно Poll-tex 1,0 * 0,25 мм

Модель: Москітна сітка "Антипиль"
Наявність: Є в наявності
Артикул: Москітна сітка "Антипиль" полотно Poll-tex 1,0 * 0,25

  • 750 грн
З настанням теплої пори року все частіше доводиться відкривати вікна для провітрювання приміщень. Звичайні москітні сітки захищають житло від настирливих комах – комарів, мух, мошки.

Москітна сітка антипиль захищає не тільки від непрошених "літаючих гостей", але і від дрібнодисперсного пилу і пилку квітучих рослин. Деякі виробники називають таку сітку антипильця. Якщо в приміщенні знаходяться люди, які страждають полінозом – різновидом алергії, пов'язаної з реакцією організму на контакт пилку різних видів рослин з очима, ротовою порожниною, дихальними шляхами, то для них це стає справжніми тортурами.

Особливості москітної сітки антипиль Для захисту від дрібнодисперсного пилу і пилку рослин застосовується москітна сітка антипиль. Осередки стандартної сітки мають розмір 1х1 мм, що більше розміру частинок пилу і квіткового пилку рослин. Москітна сітка антипиль має витягнуту комірку розміром 0, 25х1 мм.крім дрібної комірки перевагою москітної сітки антипиль є те, що вона виготовлена з матеріалу, що притягує дрібні частинки пилу, не даючи їм потрапити в приміщення. При цьому для ефективної роботи сітки, в залежності від ступеня забруднення, зазвичай один раз в тиждень, необхідно протерти її губкою, змоченою в мильному розчині, і промити в проточній воді. І сітка знову як нова.

Полотно можна використовувати, як для віконних так і дверних сіток всіх видів, Плісе, розсувних сіток.

Замір, доставка, монтаж.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> Москітна сітка "Антипиль", Антипиль