Слайдинговая москітна сітка (розсувна)

Модель: Слайдинговая москітна сітка (розсувна)
Наявність: Є в наявності

  • 2500 грн
Розсувні москітні сітки-оптимальний вибір для балконних вікон або терас, однак вони можуть бути зручними. Принцип дії розсувний москітної сітки досить простий-москітна сітка від'їжджає по спеціальних напрямних в сторону від віконного отвору. Завдяки оригінальній конструкції розсувні москітні сітки легко знімаються і так само просто ставляться на місце.

Розсувні москітні сітки діляться на:

Віконні розсувні москітні сітки-полегшена алюмінієва рамка москітної стулки рухається по верхніх і нижніх напрямних на спеціальних капролактанових санчатах, що зменшують тертя. Москітні сітки даного типу ідеально підходять для розсувних балконів і лоджій, виконаних з слайдінгових алюмінієвих систем

дверні розсувні москітні сітки-алюмінієва рама москітної стулки виконана з посиленого профілю, рухається по верхніх і нижніх напрямних за допомогою спеціальних роликів, встановлених в нижній частині стулки. У разі необхідності, стулка ділиться горизонтальними або вертикальними перемичками – імпостами, що дозволяє збільшити жорсткість конструкції. Завдяки відсутності радіуса відкривання, дверні розсувні москітні сітки дозволяють більш раціонально використовувати простір. Висота таких сіток може досягати трьох метрів, і більше.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> Слайдинговая москітна сітка (розсувна)