Бездротові навушники MDR-RF895RK

Виробник: Sony
Модель: MDR-EX750AP
Наявність: Нет в наличии
Артикул: MDREX750AP

  • 2199 грн


Доступні варіанти- Офіційні ! - Зроблено в Малайзії - Навушники-вкладиші-гарнітура "Hi-Res" класу з підтримкою аудіо високого дозволу, динаміками діаметром 9 мм і діапазоном відтворюваних частот 5-40000 Гц - Малахітово-сині -

  • Аудіо високого дозволу для бездоганного звучання Оцініть багате звучання улюбленої музики з аудіо високого дозволу. Запис звуку у форматах аудіо високого дозволу здійснюється з більш високою частотою дискретизації у порівнянні з якістю звуку на компакт-дисках, що підвищує якість і швидкість потоку в кожному частотному діапазоні, створюючи відмінне звучання. Пориньте в хвилюючий світ емоцій, відчувши кожен вдих і рух.
  • Високочутливі динаміки 9 мм Нещодавно розроблені 9-мм динаміки відрізняються компактної легкою конструкцією і високою чутливістю на широкому діапазоні частот. Завдяки підтримці аудіо високого дозволу вони створюють потужні низькі і яскраві збалансовані високі ноти незалежно від того, музику якого жанру ви слухаєте.
  • Пружний бас завдяки управлінню відтворюваним звуком Технологія управління діапазоном відтворюваних частот забезпечує точне і глибоке відтворення басів, а це саме те, що потрібно з урахуванням орієнтованості сучасних музичних стилів на низькі частоти. Акустичний порт в корпусі керує повітряним потоком для відтворення більш якісного звуку в низькочастотному діапазоні і оптимізує коливання дифузора для досягнення більш точної передачі басів.
  • окремі заземлюючі дроти скорочують перехресні перешкоди чотири окремих (Л/П) заземлюючих дроти і більш ефективний поділ аудіоканалів для досягнення кращої якості звуку. На відміну від звичайного кабелю для навушників з загальним заземлювачем в цьому кабелі є лівий і правий дроти з незалежними заземлювачами для обох каналів, тому ви чуєте менше спотворень і перехресних перешкод.
  • Вбудований пульт і мікрофон для дзвінків в режимі гарнітури Відповідайте на дзвінки в режимі гарнітури і перемикайте треки, не торкаючись до смартфону, — це можливо завдяки вбудованому в кабель пульта управління і мікрофону.
  • Алюмінієвий корпус забезпечує високу якість звуку Легкий, але неймовірно жорсткий алюмінієвий корпус, запобігає виникненню небажаних вібрацій, які можуть вплинути на якість звуку.
  • Стійкий до сплутування кабель  Стійкий до сплутування і перекрученню рифлений кабель забезпечує комфорт при використанні навушників.

Офіційна гарантія підключення перевірка Налаштування Підтримка обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> MDR-RF895RK.EU8, MDR-RF895RK, MDRRF895RK