MDR-1A Silver

Виробник: Sony
Модель: MDR-1A Silver
Наявність: Нет в наличии
Артикул: MDR-1A Silver

 • 5499 грн


Доступні варіанти- ОФІЦІЙНІ - Made in Thailand - 24 Ом - Сріблясті - Удосконалена версія навушників представницького класу MDR-1R з підтримкою ультрависоких частот 100 кГц, 40 мм динамік LCP, поворотні чашки, складана конструкція, сумісність з пристроями Android, iPad, iPod, iPhone -

 • Слухайте музику такою, якою вона була створена, завдяки форматів аудіо високої чіткості  - Нехай ваша музична колекція зазвучить по-новому з підтримкою форматів аудіо високої чіткості. За рахунок перетворення аналогового сигналу в цифровий з більш високим бітрейтом порівняно з компакт-дисками, (24 біт/192 кГц, замість традиційних 16 біт/44,1 кГц) формати аудіо високого дозволу дозволяють максимально наблизити звучання запису до оригінального студійного звуку.
 • Оригінальне звучання завдяки динамічним голівок HD - Потужні динаміки HD діаметром 40 мм з великими вентиляційними отворами відтворюють пульсуючий, енергійний бас навіть в самих складних музичних записів. Легка і міцна діафрагма з РК-полімерної плівки з алюмінієвим напиленням характеризується дуже коротким часом відгуку, що забезпечує насиченість і природність вокальних партій і середнього діапазону частот. Зробіть голосніше, і слухайте музику в максимальної деталізації на всьому діапазоні
 • Широкий динамічний діапазон для широкого діапазону звуків - Широкий діапазон відтворюваних частот — від 3 Гц до 100 кГц — відповідає сучасному різноманіття музичних стилів. Діапазон відтворюваних частот 3 Гц забезпечує ще більш глибоке і чітке звучання наднизьких басів. На високих частотах 100 кГц ви зможете насолоджуватися вокальними партіями, вишуканими обертонами і відтінками неймовірної чіткості, що зробить музику ще більш живою і яскравою.
 • Висока чутливість для гучного, чистого звучання - Завдяки високій чутливості, равной105 дБ/мВт, навушники з легко перетворять електричні імпульси в звуковий сигнал. Це значить, що ви будете чути більш чіткий звук на всьому діапазоні частот (у порівнянні з менш чутливими навушниками) з того ж джерела на тій же гучності.  
 • Діафрагма з РК-полімерної плівки з алюмінієвим напиленням для більшої точності звуку - Діафрагма з рідкокристалічною полімерної плівки має алюмінієве напилення, що забезпечує точність і природність звукопередачі на всьому діапазоні відтворюваних частот в порівнянні зі стандартним динаміком. Втрата потужності звуку при передачі сигналу в навушники стала більш рівномірною, що гарантує максимальне наближення звучання до оригіналу. Крім того, можна відзначити більш рівну амплітудно-частотну характеристику навіть при прослуховуванні ультрависоких частот у форматах аудіо високого дозволу. 
 • Вентиляційні отвори для пульсації басів - Фігурні вентиляційні отвори максимально збільшують повітряний потік в навушниках, що зменшує тиск на дифузор з РК-плівки і забезпечує миттєве відтворення низьких частот.
 • Звукоізолююча конструкція закритого типу - Закрита обхватывающая конструкція з завушним кріпленням ідеально передає музику і не пропускає сторонні звуки. Завдяки акустичним характеристикам звукові хвилі переотражаются, дозволяючи розчути навіть самі невловимі звуки. Більш того, ви відчуєте звук всім тілом, так як ця конструкція навушників максимально підсилює низькі частоти. 
 • Збалансоване аудіо усуває перехресні перешкоди - Завдяки балансному четырехжильному кабелю і посеребренному мідному двужильному кабелю поліпшується поділ аудіоканалів і, відповідно, якість звучання. На відміну від звичайного кабелю для навушників з загальним заземлювачем, в цьому кабелі є лівий і правий дроти з незалежними заземлювачами для обох каналів, тому ви чуєте менше спотворень і перехресних перешкод. 
 • Звукоізолюючі щільні комфортні накладки - М'які шкіряні чашки з комфортними амбушурами щільно облягають вухо і спеціально розроблені для максимальної зручності при тривалому використанні. М'які, але міцні матеріали і безшовне з'єднання для неймовірного комфорту протягом довгих годин прослуховування.
 • Поворотні чашки і складна конструкція для подорожей - Беріть з собою навушники куди завгодно. Складаний дизайн дозволяє складати навушники, коли вони не використовуються або під час подорожей. Поворотні чашки для зручного транспортування в сумці і для зберігання.

Інтернет магазин ТелеДом.UA - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> MDR1AS, MDR1AS.CE7, MDR-1A