WH-H900N - h.ear on 2 Wireless NC

Виробник: Sony
Модель: WH-H900N
Наявність: Ожидание
Артикул: h.ear on 2 Wireless NC

 • 7999 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Сумісність з аудіо високої роздільної здатності
2 Технологія цифрового шумозаглушення
3 Якісний звук по бездротовому зв'язку BLUETOOTH® з технологією LDAC™
Все характеристики


- Навушники закритого типу з підтримкою Hi-Res (аудіо високої роздільної здатності), BLUETOOTH®, шумозаглушенням, діапазоном 5-40000 Гц і динаміком 40 мм, Чорні -

Інструкція з єксплуатації (відкривається в новому вікні)

 • Комфорт і компактність Ці легкі і ергономічні навушники можна складати, коли вони не використовуються. Завдяки м'яким амбушюрам ці навушники не створюють дискомфорту, навіть якщо носити їх протягом усього дня.
 • Якість, близьке до студійного Ми вкладаємо у створення аудіоапаратури всю свою любов до музики, ретельно удосконалюючи кожен компонент, від сигналу до динаміків, щоб ви насолоджувалися всіма відтінками звучання в студійній якості завдяки аудіо високого дозволу.
 • Висока деталізація звучання Для цього у високому частотному діапазоні відновлюються деталі, втрачені при стисненні, що забезпечує багате і природне звучання. 
 • Кращу якість відтворення BLUETOOTH®  Технологія LDAC™ дозволяє передавати більше даних, ніж традиційне бездротове з'єднання Bluetooth, забезпечуючи унікальна якість звуку, наближене до аудіо високого дозволу.
 • Функція шумозаглушення позбавляє від оточуючих звуків Хочете залишитися наодинці з музикою? Просто активуйте функцію шумозаглушення, щоб навушники приглушали навколишні звуки.
 • Швидко реагуйте на звернення з функцією Швидке увагу» Потрібно з кимось швидко переговорити? Піднесіть руку до контактного датчика, щоб приглушити музику і краще чути те, що відбувається навколо.
 • < strong class="link-js">Режим навколишнього звуку дозволяє завжди бути напоготові< / strong> в деяких випадках не хочеться повністю відмовлятися від прослуховування музики. Режим об'ємного звуку дозволяє чути важливі для безпеки звуки під час відтворення композицій.
 • Точна настройка зі смартфона Додаток Sony | Headphones Connect дозволяє налаштовувати параметри еквалайзера, встановлювати різні режими об'ємного звуку і користуватися іншими функціями.
 • Перемикайте треки за допомогою сенсорної панелі Відповідайте на дзвінки, керуйте відтворенням і активуйте Google Assistant або Siri за допомогою сенсорної панелі.
 • Цілий день роботи від акумулятора Повністю заряджений акумулятор забезпечує 28 годин роботи, що дозволяє насолоджуватися музикою в бездротовому режимі цілий день. Акумулятор швидко заряджається — за 10 хвилин пристрій можна зарядити достатньо, щоб слухати музику додаткові 65 хвилин.

Описи і зображення товарів отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер і можуть містити неточності.

Офіційна гарантія підключення перевірка Налаштування Підтримка обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65


Короткі характеристики

1 Сумісність з аудіо високої роздільної здатності
2 Технологія цифрового шумозаглушення
3 Якісний звук по бездротовому зв'язку BLUETOOTH® з технологією LDAC™

Основні функції

Тип навушників Динамічні, закритого типу
Динамік, магніт 40 мм, купольний тип (звукова котушка CCAW), Неодим
Повний опір (Ом) 32 Ом (1 кГц) (при підключенні через кабель для навушників з включеним пристроєм), 16 Ом (1 кГц) (при підключенні через кабель для навушників з вимкненим пристроєм)
Діапазон відтворюваних частот (з'єднання Bluetooth®) 5-40 000 Гц (JEITA) / 20-20 000 Гц (частота дискретизації 44,1 кГц); 20-40 000 Гц (LDAC, частота дискретизації 96 кГц, 990 кбіт/с)
Чутливість (ДБ/МВТ) 103 дБ/мВт (1 кГц) (при підключенні через кабель для навушників з включеним пристроєм), 98 дБ/мВт (1 кГц) (при підключенні через кабель для навушників з вимкненим пристроєм)
Регулятор гучності, Тип кабелю, Довжина Сенсорний датчик, односторонній (від'єднуваний), Прибл. 1,2 м
Вилка, Входи Позолочений Г-подібний стерео міні-штекер, Micro USB, стерео міні-роз'єм
NFC, DSEE Так, Так

Розміри та вага

Вага Прибл. 290 г

Акумулятор

Час зарядки, Спосіб зарядки Прибл. 6 ч, Micro USB
Час роботи від акумулятора Макс. 28 годин (з шумозаглушенням), макс. 34 години (без шумозаглушення) / Макс. 48 годин (з шумозаглушенням), макс. 200 годин (без шумозаглушення)

Технічні характеристики Bluetooth®

Версія Bluetooth®, Діапазон Версія 4.1, Діапазон 2,4 ГГц
Профіль A2DP, AVRCP, HFP, HSP
Підтримка аудіоформатів, захист контенту SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC / SCMS-T

Придушення шумів

Перемикач шумозаглушення ВКЛ./ Викл. Так
Автоматичне інтелектуальне шумозаглушення Так
Режим навколишнього звуку Так
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> WHH900N.EU8, WH-H900N, WHH900N