Micro LED дисплей від Sony з роздільною здатністю 16K

Micro LED дисплей від Sony з роздільною здатністю 16K

Sony представила величезний дисплей Micro LED з підтримкою дозволу 16К

Однією з найбільш вражаючих новинок, представлених на щорічній виставці CES 2019, став 219-дюймовий дисплей Samsung The Wall. Розробники Sony вирішили не залишатися осторонь і створили власний гігантський Micro LED дисплей висотою 17 футів (5,18 м) і шириною 63 фути (19,20 м). Фантастичний дисплей був представлений на виставці Національної асоціації телерадіомовників в Лас-Вегасі. Величезний дисплей підтримує роздільну здатність 16К (15360 × 8640 пікселів).

Раніше було оголошено, що Samsung планує почати поставки телевізорів з роздільною здатністю 8К, але можливості сучасного телебачення далекі навіть від цього. Основна причина полягає в тому, що створюваний компаніями контент не дотягує до якості 4K, не кажучи вже про більш високому дозволі.

Фахівці вважають, що в цьому десятилітті людство тільки починає наближатися до телевізорів 8K і пройде ще чимало часу, перш ніж технології дозволять споживчому ринку переступити цей рубіж. Це означає, що тривалий час дисплеї з підтримкою дозволу 16К будуть використовуватися виключно корпоративним сегментом.

Величезний дисплей з роздільною здатністю 16K дозволяє передавати по-справжньому вражаючі і захоплюючі зображення. Звичайно, багато чого буде залежати від творців контенту. Для демонстрації можливостей представленої панелі Sony довелося створювати власний контент формату 16K. Крім відсутності контенту не варто забувати про модульному дизайні подібних дисплеїв. При близькому розгляді можна побачити шви в місцях з'єднання декількох панелей.