HT-CT390

Виробник: Sony
Модель: HT-CT390
Наявність: Нет в наличии
Артикул: HTCT390.RU3

 • 7999 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Загальна вихідна потужність: 300 Вт
2 Бездротовий сабвуфер з двома варіантами установки
3 Технологія об'ємного звучання S-Force Front Surround
Все характеристики


- офіційний ! Ультратонкий саундбар з бездротовим сабвуфером, 2.1-канальний віртуальний об'ємний звук, бездротова передача даних за допомогою NFC -

 • 2.1-канальна система розкриває повний потенціал фільмів Відчуйте себе в центрі звукової сцени при перегляді будь-якого фільму завдяки 2.1-канальному саундбару. При розробці двох динаміків спеціальна увага була приділена можливості відтворення збалансованого звуку на всьому частотному діапазоні. Разом з цим вбудований сабвуфер забезпечує більш соковите звучання басів — тому будь-спецефект або динамічна сцена фільму будуть сприйматися максимально реалістично.
 • Кінематографічний звук S-Force Front Surround Повне занурення завдяки віртуального об'ємного звуку. Технологія об'ємного звуку S-Force Front Surround симулює нейронні процеси, створюючи реалістичний об'ємний звук із затримкою звучання і широким спектром звукових хвиль — цього вдається досягти лише з допомогою правого і лівого звукових каналів Емуляція природного звучання тривимірного звукового поля дозволяє вам повністю зануритися в об'ємний звук без установки повноцінної акустичної системи.
 • Технологія ClearAudio+ робить звук багатшими Унікальна технологія від Sony ClearAudio+ автоматично регулює настройки звуку і робить враження від прослуховування максимально насиченими. ClearAudio + - результат об'єднання знань і досвіду фахівців в області технологій обробки звукового сигналу. Ця технологія дозволяє оптимізувати аудіоформати і забезпечує послідовно чітке, високоякісне звучання незалежно від жанру музики.
 • Цифровий підсилювач S-Master: вражаюча чистота звучання Чудове звучання цифрових аудіоформатів завдяки цифрового підсилювача S-Master. Підсилювач S-Master використовує спрощений цифровий сигнальний тракт, що дозволяє відтворювати цифровий аудіосигнал без численних цифро-аналогових перетворень, яких вимагають звичайні підсилювачі. У результаті на виході звук виходить не тільки більш потужним, але і містить значно менше спотворень, пов'язаних звичайно з перегріванням акустичних компонентів.
 • Бездротова передача даних по Bluetooth Бездротова передача потокового улюблених треків і звуку з додатків по Bluetooth. Об'єднати можна практично з будь-яким смартфоном або планшетом, після чого ви відразу можете ставити музику, керувати списками відтворення та рівнем гучності прямо з пристрою.
 • Технологія NFC One-touch для моментального підключення Технологія NFC (Near Field Communication) максимально спрощує процедуру настройки і установки. Щоб швидко підключитися і відразу ж почати передавати потоковий контент по Wi-Fi і Bluetooth®, просто додайте пристрій з NFC до мітці N на корпусі. Ні NFC? Нічого страшного. Ви можете налаштувати Bluetooth-з'єднання вручну з меню налаштувань пристрою.
 • Вихід HDMI ARC: простота і зручність налаштування Підтримка стандарту HDMI ARC (Audio Return Channel) означає, що аудіосигнал надходить з сумісного телевізора на саундбар без необхідності підключати ще один додатковий аудіокабель. Тепер будь-який пристрій, підключений до телевізора, можна слухати через саундбар у високій якості.
 • Об'єднайте музику з SongPal Скачайте додаток SongPal на смартфон або планшет і систематизуйте свою фонотеку. Підключайтеся по Bluetooth і слухайте улюблені композиції без перешкод, незалежно від того, де вони знаходяться: на смартфон, планшет або популярному музичному онлайн-сервісі. Додаток можна також використовувати для індивідуального налаштування звуку, щоб він був збалансованим і якісним.
 • Бездротової сабвуфер забезпечує простоту настройки Додайте ефектності при перегляді відео завдяки багатим, потужним басам. Розташуйте бездротової сабвуфер розміром 15 см (6 дюймів) в будь-якому місці і оцініть багате деталями звучання низьких нот завдяки динаміку з фазоинвертером. Компактний, стильний корпус в чорному кольорі ідеально поєднується з будь-яким інтер'єром.
 • Країна походження: Малайзія

Офіційна гарантія підтримка обмін/повернення 14 днів

Shop-Online.Kiev - Інтернет магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар


Короткі характеристики

1 Загальна вихідна потужність: 300 Вт
2 Бездротовий сабвуфер з двома варіантами установки
3 Технологія об'ємного звучання S-Force Front Surround
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів


"> HT-CT390, HTCT390, HTCT390.RU3