NW-WS413B

Виробник: Sony
Модель: NW-WS413B
Наявність: Нет в наличии
Артикул: NWWS413B.EE

 • 3199 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
Вага 32 г
Все характеристики


- ОФІЦІЙНИЙ - Зроблено у Малайзії - Беспроводной плеер від Sony - 100% водонепроникний до 2м (має рейтинг IP65/IP68) - для плавания даже у солоній воді, захищен від от пота та дождя - 4 ГБ, швидка зарядка, 12 ч праці, навушники сериї EX с мембраной 13,5 мм -
 • Зберігає герметичність навіть у солоній воді Водо- і пилонепроникність корпусу плеєра Walkman® NW-WS410 відповідають стандартам IP65/IP68, тому він зберігає повну функціональність навіть будучи зануреним в солону воду на глибину 2 м протягом 30 хвилин. Задля використання плеєра у воді необхідно також використовувати вкладиші для плавання. Зверніть увагу, що плеєр, що потрапив в солону воду, необхідно промити відповідно до наведених інструкцій.
 • Робочий діапазон температур від -5°C до 45°C Вас не зупинить ні спека, ні холод. NW-WS410 прекрасно працює практично в будь-яких погодних умовах і при температурі від -5°C до 45°C.
 • Режим об'ємного звуку корпус плеєра зліва і справа вбудовані мікрофони, які дозволяють вам чути навколишні звуки, навіть коли в навушниках грає музика. Ви будете чути всі інструкції тренера і зможете спокійно спілкуватися з друг.
 • Універсальна конструкція для занять спортом без проводів Завдяки своєї унікальної гарнітурної конструкції Walkman® дозволяє вам забути про докучливих проводах і повністю зосередитися на тренуванні.
 • ємність в 4 або 8 ГБ. чим відправитися в басейн або в тренажерний зал, завантажте на плеєр улюблену музику або плейлист з треками для занять спортом. Ємність пам'ять плеєра залежить від країни, де ви його купуєте: доступні версії з пам'яттю 4 і 8 ГБ. Однак в обох випадках ви можете бути впевнені, що музики вистачить навіть на найдовшу і виснажливу тренування. 
 • Захищає від пилу і піску Де б ви не знаходилися - від піщаних пляжів до гірських стежок, засипаних дрібним кам'яним пилом & nbsp;— ви можете не хвилюватися про те, що в плеєр потраплять дрібні частинки або бруд. Водо - і пилонепроникність корпусу Walkman® відповідає стандартам IP65/IP68 і забезпечує повну впевненість при використанні.
 • Оперізувальну наголов'я для свободи рухів Оціните необмежену свободу рухів завдяки надійному оперізувальному наголов'я навушників. Конструкція спеціально розроблена для комфортного використання в будь-яких умовах. Тепер ви можете бігати, стрибати і перекидатися — навушники залишаться на місці. 
 • Не втрачайте управління у воді завдяки вбудованим органам управління  Навіть під час активного тренування в басейні у вас буде можливість перемикати треки, налаштовувати гучність і вибирати потрібний плейлист — все це завдяки вбудованим органам управління на самій гарнітурі Walkman®.
 • Швидка підзарядка, час роботи акумулятора: 12 годин До тренування залишилося зовсім небагато часу? Після зарядки протягом 3 хвилин плеєр NW-WS410 буде працювати цілу годину. При повній зарядці акумулятора він може працювати до 12 годин поспіль.
 • Просте копіювання файлів шляхом перетягування плеєром Walkman® ви зможете користуватися безліччю музичних онлайн-сервісів. Просто перетягніть MP3-файли з iTunes®, Windows® Media Player або Internet Explorer® і насолоджуйтеся музикою. Модель підтримує безліч форматів відтворення, в тому числі WMA, AAC-LC і L-PCM.
 • Універсальні можливості прослуховування з звичайними і водонепроникними вкладишами Чудовий звук для будь-яких занять спортом завдяки звичайним і водонепроникним вкладка. Звичайні вкладиші дають відчуття комфорту і забезпечують збалансоване звучання. Плануєте поплавати? Змініть звичайні вкладиші на водонепроникні. Кожен вкладиш покритий тонкою плівкою, яка перешкоджає проникненню води в Walkman® і оптимізує рівень звуку для прослуховування музики під водою. 
 • Країна походження: Малайзія

Повна інструкція з єксплуатації
(у новому вікні)


Описи і зображення товарів отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер і можуть містити неточності.

Офіційна гарантія підключення перевірка Налаштування Підтримка обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65


Розміри та вага

Вага 32 г

Акумулятор

Час зарядки, Спосіб зарядки 1,5 години (повна), 3 хвилини (60 хвилин використання) - (швидка зарядка)
Час роботи від акумулятора MP3 (128 Кбіт / с), режим навколишнього звуку ВКЛ.: 8 годин (прибл.), режим навколишнього звуку ВИКЛ.: 12 годин (прибл.), Linear PCM (1411 Кбіт/с), режим навколишнього звуку ВКЛ.: 7 годин (прибл.), режим навколишнього звуку ВИКЛ.: 10 годин (прибл.)

Можливості під'єднання

Входи Hi-Speed USB (USB 2.0)

Придушення шумів

Режим навколишнього звуку Так

Технічні характеристики

Обєм помяті 4 ГБ
Водонепроникний IP65/IP68 (IEC 60529) або еквівалентний стандарт; *при використанні з вкладишами для плавання
Формати аудіо mp3, WMA, Linear PCM, AAC
Робоча температура - 5 C - 45 C

Програмне забезпечення

Системні вимоги Microsoft Windows® 8, Windows® 7 (SP1 або пізніші версії), Windows Vista® (SP2 або пізніші версії), Windows® XP5 (SP3 або пізніші версії), Mac OS® X (v10.6 або пізніші версії)
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> NWWS413B, NWWS413B.EE, NW-WS413B