KD-49XF8096

Виробник: Sony
Модель: KD-49XF8096
Наявність: Нет в наличии
Артикул: KD49XF8096BR

 • 0 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Покращена чіткість 4K з 4K X-Reality PRO
2 Широкий спектр кольорів із дисплеєм TRILUMINOS™
3 Шукайте контент за допомогою голосових команд, що підтримуються в Android TV™
Все характеристики


- Рекомендуємо модель - KD-49XF8596 - 4K HDR, TRILUMINOS Display, 4K HDR Processor X1™ Extreme, 400Гц (50), X-tended Dynamic Range™ PRO, Wi-Fi, Android TV, HDMI - 4, USB - 3, PAP/PIP, DVB-T2/S2/С, Чорний -

 • Реалістичне зображення з X-tended Dynamic Range™ PRO Унікальний алгоритм підсвічування забезпечує більш розширений діапазон яскравості в порівнянні зі звичайними LED-телевізорами і дозволяє добитися неймовірно яскравого білого світла і глибокого чорного. У поєднанні з можливостями розширеного динамічного діапазону (HDR) для відображення яскравих кольорів і деталей ваші враження від перегляду будуть по-справжньому незабутніми.
 • 4K HDR Processor X1™: Більше деталей. Більше нюансів. Більше життя. Процесор 4K HDR Processor X1™ в поєднанні з технологіями Object-based HDR remaster і Super Bit Mapping™ передає кольори більш природно в яскравих сценах, роблячи зображення більш реалістичними. Завдяки великій кількості деталей і багатим текстурам здається, що зображення на екрані оживає.
 • Пориньте в чарівний світ невидимих деталей c 4K HDR Телевізори з підтримкою розширеного динамічного діапазону (HDR) перевернуть ваше уявлення про час перегляду телевізійного контенту. У поєднанні з роздільною здатністю 4K Ultra HD підтримка розширеного динамічного діапазону (HDR) при перегляді відео забезпечують неймовірне багатство деталей, природне перенесення кольорів і контрастність, а діапазон яскравості підсвічування у багато разів перевершувати можливості телевізорів попередніх моделей. В результаті зображення виходить більш реалістичним і деталізованим з яскравими відтінками.
 • Дисплей TRILUMINOS™: вище яскравість, більше кольорів Більше кольорів — більше реалізму. Дисплей TRILUMINOS™ зі спеціально розробленою системою підсвічування виконує вибіркове зіставлення і перетворення кольорів зображення у відповідності з більш широкою гамою кольорів. Таким чином вдається уникнути надмірно насичених і неприродних кольорів. Багатство і реалістичність відтінків подарують яскравість емоцій в кожній сцені. 
 • Багатство деталей з 4K X-Reality™ PRO Представляємо зображення приголомшливою чіткістю, де ідеальний кожен піксель. Окремі області кожного кадру піддаються ретельному аналізу і зіставляються зі спеціальною базою даних, після чого виконується поліпшення якості відображення текстур, контрастності, кольору і контурів незалежно один від одного. В результаті вдається домогтися неймовірної реалістичності деталей, що б ви не дивилися.
 • Розширюйте горизонти з Android TV™ Ваш розумний телевізор стає ще розумнішими. Тепер насолоджуватися улюбленими розвагами зі смартфона або планшета можна на великому екрані BRAVIA™. Android TV™ підтримує передову систему голосового управління, за допомогою якої можна швидко шукати фільми, телепередачі, програми та інший контент.
 • Вузька алюмінієва рамка  Завдяки тонкої алюмінієвої рамки телевізор виглядає тоншим і привабливіше. Вас нічого не відволікає від того, що відбувається на екрані.
 • Розводка та укладання кабелів Сховайте кабелі так, щоб вони не заважали. Всі кабелі можна акуратно укласти з тильної сторони телевізора і прибрати в підставку так, щоб вони не заважали перегляду і не порушували порядок.
 • Ні одного кабелю перед телевізором Всі кабелі і дроти від цифрової приставки або програвача Blu-ray можна легко заховати в спеціальній підставці.
 • Motionflow™ XR забезпечує плавність динамічних сцен Оцініть плавність і високий ступінь деталізації навіть в найдинамічніших сценах з швидкою зміною планів завдяки Motionflow™ XR. Ця інноваційна технологія створює і додає додаткові кадри між вихідними кадрами відео. Спеціальний алгоритм зіставляє ключові складові зображення послідовних кадрах і обчислює відсутні фази руху в існуючій послідовності. Крім того, деякі моделі підтримують функцію вставки чорного кадру, що дозволяє домогтися справжньої кінематографічної якості і повністю позбутися від розмиття.
 • Object-based HDR remaster Функція Object-based HDR remaster аналізує окремо кожен об'єкт в кадрі, покращуючи перенесення кольорів і контрастність. Завдяки цьому якість будь-якого фільму на екрані наших телевізорів наближається до HDR: тіні стають темнішими, а світлі тони — яскравіше, а переходи кольорів — тонше і точніше, забезпечуючи вражаючу реалістичність кожного кадру.
 • Super Bit Mapping™ 4K HDR Функція Super Bit Mapping™ 4K HDR мінімізує колірну сегментацію зображення, роблячи переходи тонів плавніше і природніше. Для цього використовується потужна 14-бітна обробка сигналу, що забезпечує 14-розрядну градацію відтінків навіть при 8 - або 10-розрядному вихідному відео. Завдяки цьому екрани Sony мають 64 рази більше рівнів кольору, ніж дисплеї звичайних телевізорів, і здатні реалістично передавати найтонші відтінки рум'янцю на щоках або західного неба.
 • Голосовий пошук: скажіть, що ви хочете подивитися Витрачайте менше часу на пошук контенту, приділіть більше часу перегляду. Функція голосового пошуку в Android TV™ дозволяє користуватися потужними пошуковими можливостями Google і знаходити контент, пропонований різними сервісами, без зайвих зусиль і без необхідності текстового введення запиту. Ви також можете отримувати рекомендації: наприклад, за запитом «романтичні комедії» вам буде показаний список варіантів.
 • Меню контенту: швидкий і зручний пошук Функціональне меню контенту дозволяє швидко знайти необхідний фільм, серіал, телепередачу та іншої відеоконтент. Викликати меню контенту і вивчити доступні прямі телетрансляції, відео за запитом та завантажений контент можна, не відриваючись від перегляду. Крім того, можна налаштувати меню контенту у відповідності із власними уподобаннями так, щоб найбільш популярні розділи відображалися в першу чергу. 
 • Chromecast: відтворення з інших пристроїв Телевізори Sony з операційною системою Android TV™ за замовчуванням підтримують Chromecast, що дозволяє транслювати контент таких популярних сервісів, як YouTube™ і Netflix, зі свого пристрою на великий екран BRAVIA™. Транслювати контент можна з пристроїв на платформі Android™, iOS™ і ноутбука.
 • Google Play™: Нескінченну різноманітність контенту і додатків Шукайте фільми, телепередачі, ігри та багато чого іншого в Google Play™. Оцініть величезний вибір програм на екрані телевізора в новому світі.
 • Створено для звуку: Режим ClearAudio+ Реалістичність звуку нарівні з реалістичністю зображення. Технологія ClearAudio+ дозволяє оптимізувати звук телевізора для ще більш повного занурення в події на екрані. Насолоджуйтеся музикою, діалогами і звуковими ефектами в ще кращому якості, що б ви не дивилися.
 • Технологія DSEE відтворює цифрову музику у всіх деталях Інтернет-відео низького дозволу, а також телепрограми в записі та стислі аудіофайли не завжди мають бажану якість звучання. Велика кількість даних втрачається при цифровому стиснення аудіо. Технологія поліпшення цифрового звуку (DSEE) дозволяє відновити втрачені при стисненні частоти, особливо високі частоти, забезпечуючи природність звучання і розширюючи звукову сцену.
 • Плавне звучання і збалансовані частоти завдяки Clear Phase В телевізорах BRAVIA™ застосовується потужний алгоритм для аналізу і компенсації неточностей при відтворенні звуку через динаміки телевізора. Це відбувається шляхом створення високоточного графіка амплітудно-частотної характеристики акустичної системи. Дана інформація передається назад на пристрій і дозволяє компенсувати піки або провали вихідного діапазону відтворюваних частот акустичної системи, забезпечуючи чисте, природне і рівне звучання на всьому діапазоні частот.
 • Кінематографічний звук S-Force Front Surround Переживіть повний ефект присутності завдяки багатству деталей звукової сцени. Технологія об'ємного звуку S-Force Front Surround симулює нейронні процеси, створюючи реалістичний об'ємний звук із затримкою звучання і широким спектром звукових хвиль — цього вдається досягти лише з допомогою правого і лівого звукових каналів Емуляція природного звучання тривимірного звукового поля для повного занурення в об'ємний звук без установки повноцінної акустичної системи.

Короткі характеристики

1 Покращена чіткість 4K з 4K X-Reality PRO
2 Широкий спектр кольорів із дисплеєм TRILUMINOS™
3 Шукайте контент за допомогою голосових команд, що підтримуються в Android TV™

Що в комплекті

Що в комплекті Адаптер змінного струму Батареї Голосове дистанційне керування Настільна стійка Посібник зі швидкого налаштування Шнур живлення змінного струму Інструкції з експлуатації

Розміри та вага

Розмір екрана (діагональ екрана) 48,5 дюйма (123,2 см)
Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 109,3 x 63,1 x 6,2 см
Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 109,3 x 68,5 x 23,6 см
Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 134,7 x 74,9 x 17,4 см
Ширина підставки Прибл. 52,1 см
Стандарт VESA® (відстань між отворами для кріплень (Ш x В)) 20,0 x 20,0 см
Вага телевізора без підставки Прибл. 12,6 кг
Вага телевізора з підставкою Прибл. 13,8 кг
Вага картонної упаковки (брутто) Прибл. 20 кг

Можливості під'єднання

Стандарт Wi-Fi Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac
Підтримка профілю Bluetooth Версія 4.1; HID (можливість підключення миші та клавіатури), HOGP (можливість підключення пристрою з низьким енергоспоживанням), SPP (профіль послідовного порту), A2DP (стереозвук), AVRCP (дистанційне керування відтворенням аудіо та відео)
Сумісна робота зі смартфоном Chromecast built-in Photo Sharing Plus Video & TV SideView (ОС iOS, Android) Дублювання екрана (Miracast™)
Входи Ethernet, Компонентні, Композитні, HDMI - 4 (3 бічних, 1 задній), USB-порти - 3 (бічні)
Виходи Цифровий аудіовихід - 1 (задній), Вихід аудіо / навушників - 1 (бічний, гібридний із виходом для навушників і сабвуфера)

Зображення (панель)

Тип матриці, битність IPS, 10 бит (8 бит + FRC)
Роздільна здатність дисплея (Г x В, пікселів) 3840 x 2160
Тип підсвічування, затемнення Пряме світлодіодне підсвічування, Local Dimming

Зображення (обробка)

Підтримка HDR (розширеного динамічного діапазону) Да (HDR10, HLG)
Процесор зображення -
Покращення чіткості 4K X-Reality™ PRO
Покращення кольору TRILUMINOS™ Display, Super Bit Mapping™ 4K HDR, Технология Live Colour™
Покращення контрастності Об’єктозорієнтоване оновлення HDR Технологія X-tended Dynamic Range™ PRO Технологія динамічного підсилення контрастності
Механізм покращення рухів (оригінальний, Гц) Motionflow™ XR 400 Гц (50)

Звук (динаміки та підсилювач)

Вихід для живлення аудіо 10 Вт+10 Вт
Тип динаміка Динамік із системою відбиття басів

Звук (обробка)

Підтримка аудіо формату Dolby Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ Pulse
Підтримка аудіо формату DTS Цифровий об’ємний звук у форматі DTS
FM-радіо Ні
Обробка звуку ClearAudio+
Імітація об’ємного звуку Технологія S-Force Front Surround

Програмне забезпечення

Операційна система, Простір для зберігання (ГБ) ОС Android™, 16Гб
Голосовий пошук Так
Інтернет-браузер Opera
Магазин програм Так (магазин Google Play)

Економія енергії

Споживання енергії (в робочому режимі) Номінальна потужність: 173 Вт, стандартна потужність: 102 Вт
Вимоги до живлення (напруга/частота) 19,5 В постійного струму 220–240 В змінного струму, 50 Гц

Дизайн

Колір рамки Чорний
Дизайн підставки Сріблястий тонкий дизайн

Вбудований тюнер

Телевізійні тюнери DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

Аксесуари

Додаткові аксесуари RMF-TX310E
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів


"> KD49XF8096BR2, 4K, KD49XF8096, LCD 4K Телевизор Sony, KD-49XF8096