KD-55XG9505

Виробник: Sony
Модель: KD-55XG9505
Наявність: Нет в наличии
Артикул: KD55XG9505BR

 • 0 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Процесор X1™ Ultimate – надреалістичне зображення
2 Ефект присутності під час перегляду завдяки технології Acoustic Multi-Audio™
3 Якісне зображення під будь-яким кутом завдяки технології X-Wide Angle
4 Шукайте контент за допомогою голосових команд, що підтримуються в Android TV™
Все характеристики


  - 4K HDR Processor X1™ Ultimate, 1000Гц (100), TRILUMINOS Display, X-tended Dynamic Range™ PRO, X-Motion Clarity, Dolby Vision, Android TV, HDMI - 4, USB - 3, DVB-T2/S2/С, Чорний -

  • Гармонія зображення і звуку Відчуйте себе учасником того, що відбувається на екрані завдяки реалістичним картинці і звуку. Деталізовані зображення доповнені технологією Sound-from-Picture Reality™, що забезпечує неймовірні враження від перегляд. 
  • Процесор обробки зображення X1™ Ultimate Завдяки неймовірною обчислювальної потужності процесор обробки зображень X1™ Ultimate виявляє сотні різних об'єктів на екрані і покращує яскравість, деталізацію і передачу кольору так, що все виглядає чітким і надзвичайно реалістичним.
  • Виняткова контрастність і деталізація Подивіться, як реалістично виглядає нічний пейзаж на екрані цього телевізора. Сліпучі вогні і глибокі тіні передані з приголомшливою точністю. Контрастність екрану телевізора 4K Ultra HD з технологією X-tended Dynamic Range™ PRO в шість разів вище, ніж у звичайних LED-телевізорів, тому чорні ділянки виглядають темніше, а світлі — яскравіше.
  • Глибокі відтінки чорного і висока контрастність Завдяки установці точного балансу світловіддачі по всьому екрану і затемнення певних його частин темні ділянки стають ще темніше, що дозволяє розглянути більше затінених деталей і збільшує контрастність.
  • Надширокий кут огляду: Яскрава передача відтінків під будь-яким кутом перегляду цьому телевізорі кольору будуть виглядати реалістично, з якого б боку ви не дивилися. Технологія X-Wide Angle забезпечує точну передачу кольорів і відтінків на екрані TRILUMINOS™ Display з будь-якого боку перегляд. 
  • Приголомшлива чіткість кожного руху з X-Motion Clarity™ Наша технологія X-Motion Clarity забезпечує плавне і чітке динамічне зображення завдяки точному контролю для мінімізації розмитості відео. При цьому навіть швидко змінюються зображення не втрачають своєї яскравості.
  • Дисплей TRILUMINOS™: вище яскравість, більше кольорів Забудьте про неприродні кольори: технологія TRILUMINOS ™ Display здатна відтворювати широку гаму живих квітів, завдяки чому зображення на екрані набуває більш реалістичні тони і відтінки.
  • Багатство деталей з 4K X-Reality™ PRO 4K X-Reality™ PRO дозвіл кожного зображення підвищується, щоб максимально наблизити його до якості 4K і домогтися неймовірної чіткість. Якість зображення поліпшується в режимі реального часу, забезпечуючи тонке опрацювання деталей.
  • Великий екран, динамічне зображення телевізор Sony 4K HDR створений, щоб дарувати незабутні враження від перегляду на великому екрані. Чудова картинка ні на секунду не дозволить вам засумніватися в реалістичності того, що відбувається на екрані.
  • Неймовірні враження від перегляду Будинки враження будуть не гірше, ніж в кінотеатрі. Завдяки технології Dolby Vision™ картинка ніби оживає, а з технологією Dolby Atmos™ приміщення заповнюється навколишнім звуком. 
  • Object-based HDR remaster Технологія Object-based HDR remaster аналізує кольори окремих об'єктів і коригує їх контрастність. Цим наші телевізори вигідно відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність тільки по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальніше, підсилює глибину і реалістичність зображення.
  • Технологія Object-based Super Resolution Наші телевізори з технологією Object-based Super Resolution виявляють окремі об'єкти на зображенні і зберігають деталізованість картинки на екрані. Система виявляє сотні об'єктів і окремо покращує якість кожного з них, щоб забезпечити високоточну і деталізовану картинку.
  • Режим Super Bit Mapping HDR Ви коли-небудь милувалися заходом? Це неймовірне поєднання тисяч тонів, відтінків і колірних переходів складно відтворити. Але технологія Super Bit Mapping HDR здатна передати їх все. Вона створює плавне, реалістичне зображення високої якості на екрані 4K-телевізора і запобігає сегментування картинки, що не завжди вдається іншим телевізор.
  • Dual database processing Одна база даних робить зображення чистішим, знижуючи рівень шумів, а друга забезпечує чіткість, штучно підвищуючи роздільну здатність. Таким чином зображення динамічно коригується і помітно поліпшується в реальному час. Кожна база даних містить десятки тисяч еталонних записів, зібраних нами за багато років роботи над виробництвом фільмів і телепередача.
  • Технологія Sound-from-Picture Reality™ Система Acoustic Multi-Audio ™ передбачає встановлення двох високочастотних динаміків для створення ефекту переміщення звуку в задній частині телевізора, де розташовані динаміки з фазоінвертором. Ці динаміки забезпечують роботу технології Sound-from-Picture Reality™. Дякувати чітко налагодженим зображенні і звуку враження від перегляду будуть ще яскравіший.
  • Знайде, що скажете Шукайте розваги, просто даючи голосові команди. Завдяки передовій функції управління голосом по телевізору Sony Android TV™ можна дивитися фільми і передачі за допомогою додатків або в прямому ефірі. 
  • Студійне якість з режимом калібрування Netflix режим був спеціально розроблений для контенту виробництва Netflix. Він передає зображення того ж якості, що і у студійного исходника. Режим калібрування Netflix забезпечує точну передачу задуму автора.
  • Голосовий пошук: скажіть, що ви хочете подивитися Витрачайте менше часу на пошук контенту, приділіть більше часу перегляду. Функція голосового пошуку в Android TV™ дозволяє користуватися потужними пошуковими можливостями Google і знаходити контент, пропонований різними сервісами, без зайвих зусиль і без необхідності текстового введення запиту. Ви також можете отримувати рекомендації: наприклад, по запитом «романтичні комедії» вам буде показаний список варіантів. 
  • Chromecast: відтворення з інших пристроїв Телевізори BRAVIA™ з підтримкою Chromecast дозволяють транслювати контент з таких популярних сервісів, як YouTube™ і Netflix, зі свого пристрою на великий екран BRAVIA™. Транслювати контент можна з пристроїв на платформі Android™ і iOS™, а також з ноутбуків.
  • Google Play™: нескінченну різноманітність контенту і додатків Шукайте фільми, телепередачі, ігри та багато іншого в Google Play™. Оцінивши величезний вибір додатків на екрані телевізора в новому поданні.
  • Плавне звучання і збалансовані частоти завдяки Clear Phase В телевізорах BRAVIA™ застосовується потужний алгоритм для аналізу і компенсації неточностей при відтворенні звуку через динаміки телевізор. Це відбувається шляхом створення високоточного графіка амплітудно-частотної характеристики акустичної системи. Даний інформація передається назад на пристрій і дозволяє компенсувати піки або провали вихідного діапазону відтворюваних частот акустичної системи, забезпечуючи чисте, природне і рівне звучання на всьому діапазоні частот.
  • Кінематографічний звук S-Force Front Surround Переживіть повний ефект присутності завдяки багатству деталей звукової сцени. Технологія об'ємного звучання S-Force Front Surround симулює нейронні процеси, створюючи об'ємний реалістичний звук із затримкою звучання і широким спектром звукових хвиль - цього вдається досягти всього лише за допомогою правого і лівого звукових каналів. Емуляція природного звучання тривимірного звукового поля для повного занурення в об'ємний звук без установки повноцінної акустичної системи.
  • Можливість підключення по Bluetooth Підключайте до телевізора сумісні пристрої з підтримкою BLUETOOTH®, щоб отримати бездротовий доступ до розваг. А підключивши навушники з Bluetooth або BRAVIA, ви зможете без перешкод насолоджуватися улюбленими телепередачами і музикою, де Вам зручно.  
  • Перетворіть свій телевізор в цифровий пристрій запису: USB HDD REC Зберігайте улюблені телепрограми на зовнішньому жорсткому диску USB і дивіться їх, коли вам цього захочеться. Функція USB HDD REC дозволяє виконувати запис в один дотик і за таймером запису цифрового мовлення на будь-який зовнішній


   Опис і зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер та можуть містити неточності.

   Офіційна гарантія підключення перевірка Налаштування Підтримка обмін/повернення 14 днів

   ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

   Тільки офіційний, сертифікований товар


  Короткі характеристики

  1 Процесор X1™ Ultimate – надреалістичне зображення
  2 Ефект присутності під час перегляду завдяки технології Acoustic Multi-Audio™
  3 Якісне зображення під будь-яким кутом завдяки технології X-Wide Angle
  4 Шукайте контент за допомогою голосових команд, що підтримуються в Android TV™

  Що в комплекті

  Що в комплекті Батареї Голосове дистанційне керування Настільна стійка Посібник зі швидкого налаштування Шнур живлення змінного струму Інструкції з експлуатації

  Розміри та вага

  Розмір екрана (діагональ екрана) 55 дюймов (54,6 дюйма) - 138,8 см
  Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 122,8 x 70,9 x 6,9 см
  Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 122,8 x 77,6 x 27,4 см
  Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 133,6 x 83,4 x 19,2 см
  Ширина підставки Прибл. 101,8 см
  Стандарт VESA® (відстань між отворами для кріплень (Ш x В)) 30,0 x 30,0 см
  Вага телевізора без підставки Прибл. 18 кг
  Вага телевізора з підставкою Прибл. 19,1 кг
  Вага картонної упаковки (брутто) Прибл. 26 кг

  Можливості під'єднання

  Стандарт Wi-Fi Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac
  Підтримка профілю Bluetooth Версія 4.2; HID (миша/клавіатура) / HOGP (пристрої з низьким енергоспоживанням) / SPP (режим послідовного порту) / A2DP (стереозвук) / AVRCP (AV-пульт дистанційного керування)
  Сумісна робота зі смартфоном Chromecast built-in Video & TV SideView (ОС iOS, Android) Дублювання екрана (Miracast™)
  Входи Ethernet, Композитний, HDMI - 4 (1 бічний, 3 задній), USB-порти - 3 (2 бок. / 1 зад.)
  Виходи Цифровий аудіовихід - 1 (задній), Вихід аудіо / навушників - 1 (бічний, гібридний із виходом для навушників і сабвуфера)

  Зображення (панель)

  Роздільна здатність дисплея (Г x В, пікселів) 3840 x 2160
  Тип підсвічування, затемнення Пряме світлодіодне підсвічування, Local Dimming

  Зображення (обробка)

  Підтримка HDR (розширеного динамічного діапазону) Так (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  Процесор зображення 4K HDR процессор X1™ Ultimate
  Покращення чіткості Технологія 4K X-Reality™ PRO, Dual database processing, Технологія Object-based Super Resolution
  Покращення кольору TRILUMINOS™ Display, Super Bit Mapping™ 4K HDR, Технология Live Colour™
  Покращення контрастності Об’єктозорієнтоване оновлення HDR Технологія X-tended Dynamic Range™ PRO Технологія динамічного підсилення контрастності
  Механізм покращення рухів (оригінальний, Гц) X-Motion Clarity 1000 Гц (100)

  Звук (динаміки та підсилювач)

  Вихід для живлення аудіо 10 Вт+10 Вт
  Тип динаміка Acoustic Multi-Audio, (фазоінвертор) x2, високочастотний динамік x2

  Звук (обробка)

  Підтримка аудіо формату Dolby Dolby™ Audio (Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ AC-4)
  Підтримка аудіо формату DTS Цифровий об’ємний звук у форматі DTS
  FM-радіо Ні
  Обробка звуку -
  Імітація об’ємного звуку Технологія S-Force Front Surround

  Програмне забезпечення

  Операційна система, Простір для зберігання (ГБ) ОС Android™, 16Гб
  Голосовий пошук Так
  Інтернет-браузер Vewd (Opera)
  Магазин програм Так (магазин Google Play)

  Економія енергії

  Споживання енергії (в робочому режимі) Номінальна потужність: 256 Вт, стандартна потужність: 145 Вт
  Вимоги до живлення (напруга/частота) 220–240 В змінного струму, 50 Гц

  Дизайн

  Колір рамки Чорний
  Дизайн підставки Темно-серебристый

  Вбудований тюнер

  Телевізійні тюнери Аналоговий, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

  Доступність

  Екранний диктор, Аудіоклавіші, збільшення тексту, і ін. спец.ф. Так
  Switch Access Так

  Аксесуари

  Додаткові аксесуари RMF-TX500E
  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Захист від роботів


  "> KD55XG9505BR, 4K, KD-55XG9505, LCD 4K Телевизор Sony, KD55XG9505