KD-55XJ9305

Виробник: Sony
Модель: KD-55XJ9305
Наявність: Ожидание
Артикул: KD55XJ9305BR

 • ₴ 0 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Світлодіоди, незалежно підсвічені або затемнені для реалістичного відтворення яскравих і темних деталей
2 Процесор X1™ Ultimate – надреалістичне зображення
3 Покращення якості контенту до 4K з функцією 4K X-Reality™ PRO
4 Гармонія звуку й зображення задля ефекту присутності
Все характеристики


- 4K HDR Processor X1™ Ultimate, 1000Гц (100), TRILUMINOS Display, X-tended Dynamic Range™ PRO, X-Motion Clarity, Dolby Vision, Android TV, HDMI - 4, USB - 3, DVB-T2/S2/С, Чорний -

Обзор -

Більш широкий і точний колірний діапазон технологія TRILUMINOS Display в комбінації з нашими фірмовими процесорами X1 розширює відтворений колірний спектр, завдяки чому наші телевізори передають більше відтінків, ніж звичайні. Ця технологія аналізує дані кожного зображення і оптимізує його, щоб кольори виглядали ще натуральніше і реалістичніше.
    Яскраві кольори під будь-яким кутом огляду тепер телевізор можна дивитися, сидячи з будь-якого боку, а не тільки по центру, адже зображення буде залишатися однаково якісним під будь-яким кутом. Оригінальна конструкція оптичної системи від Sony контролює підсвічування, а панель X-Wide Angle забезпечує природні кольори при перегляді з будь-якого боку. Ця функція доступна для телевізорів з діагоналлю екрана більше 139 см (55 дюймів).
    Яскравість і чіткість динамічних сцен на деяких екранах спортивні змагання та інші динамічні сцени можуть здаватися розмитими. Наша новітня технологія X-Motion Clarity™ забезпечує плавне, яскраве і чітке зображення. Кожен швидкоплинний момент відстежується окремо, його тривалість оптимізується, а яскравість об'єкта збільшується при необхідності, тому ви нічого не пропустите.
    Будь-який контент у високому дозволі Ця модель Sony здатна підвищувати якість будь-якого контенту до 4K. Процесор X1™ Ultimate (вдвічі швидше X1™ Extreme) точно аналізує дані 4K-зображень і насичує їх реалістичними деталями, збагачуючи текстури. З базою зображень 4k технологія 4K X-Reality™ PRO робить так, що відео в 2k і навіть в Full HD виглядає майже також якісно. Технологія Object-based Super Resolution оптимізує дозвіл кожного об'єкта на екрані, роблячи текстури натуральніше.
    Реалістичне і контрастне зображення Висока контрастність робить картинку неймовірно реалістичною. Це можливо завдяки технології Full Array LED, яка забезпечує затемнення або освітлення окремих груп світлодіодів. Для поліпшення контрастності також використовується X-tended Dynamic Range™ PRO, яка регулює яскравість, щоб уникнути появи відблисків на екрані при яскравому освітленні і передати насичені тони в темному приміщенні.
    Режим Super Bit Mapping HDR ви коли-небудь милувалися заходом? Це неймовірне поєднання тисяч тонів, відтінків і колірних переходів складно відтворити. Але технологія Super Bit Mapping HDR здатна передати їх усі. Вона створює плавне, реалістичне зображення високої якості на екрані 4k-телевізора і запобігає сегментування картинки, що не завжди вдається іншим телевізорам.
    Object-based HDR remaster технологія Object-based HDR remaster аналізує кольори окремих об'єктів і коригує їх контрастність. Цим наші телевізори вигідно відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність тільки по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальніше, підсилює глибину і реалістичність зображення.
    Dual database processing Одна база даних робить зображення чистіше, знижуючи рівень шумів, а друга забезпечує чіткість, штучно підвищуючи дозвіл. Таким чином зображення динамічно коригується і помітно поліпшується в реальному часі. Кожна база даних містить десятки тисяч еталонних записів, зібраних нами за багато років роботи над виробництвом фільмів і телепередач.
    Гармонія зображення і звуку динаміки традиційних телевізорів зазвичай розташовані внизу екрану, тому часто відбувається розсинхронізація зображення і звуку. Наш телевізор оснащений двома динаміками на задній панелі, які використовує технологію Acoustic Multi-Audio™, щоб забезпечити ефект повного занурення і переміщення звуку, в залежності від того, де на екрані відбувається дія. Управління підсилювачами здійснюється окремо. Це дозволяє точно коригувати поширення звуку від динаміків в зонах високих тонів, покращуючи звуковий тиск і стабільність, щоб забезпечити реалістичне звучання. Ця функція доступна для телевізорів з діагоналлю екрана більше 139 см (55 дюймів), а управління окремими підсилювачами — для моделей з діагоналлю 139-190,5 см (55-75 дюймів).
    S-Force Front Surround: реалістичний різноспрямований звук завдяки S-Force Front Surround вам не потрібна акустична система навколишнього звуку. Ця технологія забезпечує аналогічний ефект, роблячи звук різноспрямованим і разюче реалістичним.
    Чіткі голоси завдяки функції Voice Zoom ви будете чітко чути людські голоси, не збільшуючи гучність телевізора. Так дуже зручно дивитися новини та документальні фільми, не відволікаючи домашніх.
    Дійсно якісний звук Завдяки унікальній тонкій конструкції наш новий збалансований динамік ідеально доповнює елегантну рамку телевізора і забезпечує чітке звучання при перегляді фільмів і прослуховуванні музики. Ця функція доступна для телевізорів з діагоналлю екрана 139-190, 5 см (від 55" до 75").  
    Чудове зображення і звук в будь-якому приміщенні влаштовуйтеся зручніше і отримуйте неймовірні враження від перегляду. Унікальна технологія Sony автоматично адаптує зображення і звук під ваше приміщення.
    Монолітна конструкція надтонкий корпус і простий монолітний дизайн не відволікають від того, що відбувається на екрані. Наш телевізор гармонійно виглядає в будь-якому житловому просторі.
    Гладка алюмінієва поверхня не відволікає увагу від того, що відбувається на екрані.
    Практично непомітна регульована підставка Наша підставка практично непомітна на полиці і не відволікає від перегляду. Її ширина регулюється, так що ви можете розташувати її на будь-якій полиці. Доступна для моделей з діагоналлю екрану 55-75 дюймів.
    Кабелі акуратно прибрані і зовсім не помітні завдяки власникам дроти приховані від очей і не псують вигляд телевізора ні спереду, ні ззаду, ні з боків.
    Пульт ДУ більше не потрібен-просто скажіть, що хочете подивитися Android TV від Sony оснащений додатком Google Assistant і передовою функцією управління голосом, що зробить ваше життя технологічніше і простіше. Наприклад, ви зможете легко знаходити нові фільми та ігри, дізнаватися розклад і управляти своїм будинком за допомогою голосових команд.Ця функція доступна для телевізорів з діагоналлю екрана більше 139 см (55 дюймів).
    Скажіть, що б ви хотіли подивитися Моментально знаходите улюблені фільми і передачі: просто скажіть, що ви хочете подивитися. Завдяки голосовому пошуку вам більше не доведеться витрачати час на пошук контенту вручну і незручний Набір тексту.
    Знайде все, що скажете, з режимом hands-free Забудьте про пульті ДУ. Передова система управління голосом цього телевізора Android Smart TV дозволяє знаходити фільми і передачі в додатках або каналах мовлення, просто вимовляючи їх назви.
    Знайде, що скажете в цьому телевізорі Android Smart TV є передова система управління голосом-тепер ви можете шукати фільми і телепередачі в додатках і на каналах мовлення, просто вимовляючи їх назви.
    Більше 5000 додатків-рекорд для телевізорів Smart TV для телевізорів Android Smart TV від Sony є величезна кількість додатків, які зроблять Ваше життя яскравішим і цікавішим.
    Миттєвий доступ всі додатки відкриваються в два рахунки-так, Netflix запускається в 3 рази швидше колишнього. Перемикання між додатками також відбувається миттєво.
    Netflix рекомендує наші телевізори Android Якщо вам потрібен телевізор з хорошою продуктивністю, зручним доступом до додатків і новими функціями Smart TV, шукайте логотип Netflix Recommended TV. Такі телевізори мають окрему кнопку для запуску перегляду і підтримують голосове управління.
    Управління телевізором і смарт-пристроями без пульта ДУ за допомогою вбудованого Google Assistant можна підключити до телевізора смарт-пристрої, наприклад камери безпеки і побутові прилади, і управляти ними без пульта ДУ. Це зовсім просто, адже потрібно всього лише вимовити команду.
    Голосове управління телевізором і смарт-пристроями за допомогою вбудованого Google Assistant можна підключити до телевізора смарт-пристрої, наприклад камери безпеки і побутові прилади. Це зовсім просто.
    Підключення до Alexa підключіть пристрій з підтримкою Alexa до телевізора Sony для простого управління в режимі hands-free. Alexa може включати телевізор, перемикати канали, регулювати гучність і не тільки.
    Сумісність з Google Home підключіть пристрій Google Home до телевізора Sony для простого управління в режимі hands-free. З Google Home ви зможете знаходити і транслювати улюблені відео на телевізор Sony за допомогою голосового управління.
    Підтримка Apple AirPlay / Apple HomeKit за допомогою Apple AirPlay відео та аудіо з iPhone, iPad або Mac можна транслювати прямо на телевізор. Дивіться на великому екрані фільми і шоу з програми Apple TV, свої улюблені програми або просто дублюйте екран. Показуйте свої фото і відео на великому екрані.
    Транслюйте контент на великий екран за допомогою Chromecast за допомогою технології Chromecast на екран телевізора можна транслювати відео, ігри та програми з мобільного пристрою без втрати якості. Для цього просто торкніться кнопки трансляції Cast на екрані вашого пристрою Android або iOS і продовжуйте користуватися смартфоном або планшетом, як ви звикли.
    Зручне інтелектуальне дистанційне керування підключайте приставки та інші пристрої до входу HDMI на телевізорі і керуйте ними за допомогою пульта. Завдяки більш тонкій і закругленій конструкції, вбудованому мікрофону для голосового управління і поліпшеному розташуванню кнопок у вас не виникне проблем з використанням.
    Пульт ДУ з підсвічуванням: тепер не загубиться Любите дивитися телевізор в темряві? Ми зробили так, щоб пульт більше не доводилося довго шукати, щоб переключити канал або зробити голосніше. Тепер в наших пультах ДУ є зручна підсвічування. Ця функція доступна для телевізорів з діагоналлю екрана більше 139 см (55 дюймів).

   

  Опис і зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер та можуть містити неточності.

  Офіційна гарантія підключення перевірка Налаштування Підтримка обмін/повернення 14 днів

  ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

  Тільки офіційний, сертифікований товар


  Короткі характеристики

  1 Світлодіоди, незалежно підсвічені або затемнені для реалістичного відтворення яскравих і темних деталей
  2 Процесор X1™ Ultimate – надреалістичне зображення
  3 Покращення якості контенту до 4K з функцією 4K X-Reality™ PRO
  4 Гармонія звуку й зображення задля ефекту присутності

  Що в комплекті

  Що в комплекті Батареї Голосове дистанційне керування Настільна стійка Посібник зі швидкого налаштування Шнур живлення змінного струму Інструкції з експлуатації

  Розміри та вага

  Розмір екрана (діагональ екрана) 55 дюймов (54,6 дюйма) - 138,8 см
  Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 122,9 x 71,0 x 7,0 см
  Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 123,0 x 77,9 x 31,0 см
  Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 135,0 x 83,6 x 16,2 см
  Ширина підставки Прибл. 123,0 см, 2 положення
  Стандарт VESA® (відстань між отворами для кріплень (Ш x В)) 30,0 x 30,0 см
  Вага телевізора без підставки Прибл. 16,8 кг
  Вага телевізора з підставкою Прибл. 18,1 кг
  Вага картонної упаковки (брутто) Прибл. 25 кг

  Можливості під'єднання

  Стандарт Wi-Fi Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac
  Підтримка профілю Bluetooth Версія 4.2; HID (миша/клавіатура) / HOGP (пристрої з низьким енергоспоживанням) / SPP (режим послідовного порту) / A2DP (стереозвук) / AVRCP (AV-пульт дистанційного керування)
  Сумісна робота зі смартфоном Chromecast built-in Video & TV SideView (ОС iOS, Android) Дублювання екрана (Miracast™)
  Входи Ethernet, Композитний, HDMI - 4 (1 бічний, 3 задній), USB-порти - 3 (2 бок. / 1 зад.)
  Виходи Цифровий аудіовихід - 1 (задній), Вихід аудіо / навушників - 1 (бічний, гібридний із виходом для навушників і сабвуфера)

  Зображення (панель)

  Роздільна здатність дисплея (Г x В, пікселів) 3840 x 2160
  Тип підсвічування, затемнення Пряме світлодіодне підсвічування, Local Dimming

  Зображення (обробка)

  Підтримка HDR (розширеного динамічного діапазону) Так (HDR10, HLG, Dolby Vision)
  Процесор зображення 4K HDR процессор X1™ Ultimate
  Покращення чіткості Технологія 4K X-Reality™ PRO, Dual database processing, Технологія Object-based Super Resolution
  Покращення кольору TRILUMINOS™ Display, Super Bit Mapping™ 4K HDR, Технология Live Colour™
  Покращення контрастності Об’єктозорієнтоване оновлення HDR Технологія X-tended Dynamic Range™ PRO Технологія динамічного підсилення контрастності
  Механізм покращення рухів (оригінальний, Гц) X-Motion Clarity та автоматичний режим

  Звук (динаміки та підсилювач)

  Вихід для живлення аудіо 10 Вт + 10 Вт + 5 Вт + 5 Вт
  Тип динаміка Acoustic Multi-Audio, (фазоінвертор) x2, високочастотний динамік x2

  Звук (обробка)

  Підтримка аудіо формату Dolby Dolby™ Audio, Dolby™ Atmos
  Підтримка аудіо формату DTS Цифровий об’ємний звук у форматі DTS
  FM-радіо Ні
  Обробка звуку -
  Імітація об’ємного звуку Технологія S-Force Front Surround

  Програмне забезпечення

  Операційна система, Простір для зберігання (ГБ) ОС Android™, 16Гб
  Голосовий пошук Так
  Інтернет-браузер Vewd (Opera)
  Магазин програм Так (магазин Google Play)

  Економія енергії

  Споживання енергії (в робочому режимі) Номінальна потужність: 255 Вт
  Вимоги до живлення (напруга/частота) 220–240 В змінного струму, 50 Гц

  Дизайн

  Колір рамки Темно-срібляста
  Дизайн підставки Темний хром, 2 положення

  Вбудований тюнер

  Телевізійні тюнери Аналоговий, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

  Доступність

  Екранний диктор, Аудіоклавіші, збільшення тексту, і ін. спец.ф. Так

  Аксесуари

  Додаткові аксесуари RMF-TX500E, RMF-TX600E, RMF-TX611E
  Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
  Захист від роботів


  "> KD55XJ9305BR, 4K, KD-55XJ9305, LCD 4K Телевизор Sony, KD55XJ9305