KD-65A8

Виробник: Sony
Модель: KD-65A8
Наявність: Нет в наличии
Артикул: KD65A8BR2

 • 0 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Технологія OLED забезпечує неймовірну глибину чорних тонів, насиченість кольорів і контрастність
2 4K HDR процесор X1™ Extreme для неймовірної реалістичності
3 Революційна технологія для телевізорів Acoustic Surface Audio™
4 Шукайте контент за допомогою голосових команд для платформи Android TV™
Все характеристики


- АНОНС ! Підключаємо та Налаштовуємо - Телевізор 4K HDR з OLED-екраном, 4K HDR процесором X1™ Extreme і технологією Acoustic Surface Audio, Wi-Fi, Android TV, DVB-T2/S2/С, Чорний -

 • Гармонія зображення і звуку Відчуйте себе учасником того, що відбувається на екрані завдяки реалістичним картинці і звуку. Деталізовані зображення доповнені технологією Sound-from-Picture Reality™, що забезпечує неймовірні враження від перегляд. 
 • 4K HDR процесор X1™ Extreme. Відчуйте себе в гущі подій Наш процесор 4K HDR Processor X1 Extreme™ обробляє зображення в в реальному часі, забезпечуючи надвисоку деталізацію, і підвищує їх дозвіл практично до якості 4K HDR.
 • OLED-телевізор На екранах наших нових OLED-телевізорів оживає реальність з усіма її глибокими чорними тонами і багатими природними кольорами. 4K HDR процесор X1 Extreme™ окремо керує кожним з більш ніж 8 мільйонів самоподсвечивающихся пікселів. OLED-телевізор 4K HDR від Sony володіє неймовірною контрастністю.
 • Acoustic Surface Audio™ В звичайних телевізорах звук виходить з динаміків, а в цьому— передається всією поверхнею екрану, даруючи неймовірні враження від розваг.
 • Змініть своє уявлення про перегляді з Dolby Vision™ Завдяки сліпучим світлим і глибоким темним тонам, а також яскравим кольорам те, що відбувається на екрані виглядає ще реалістичніше. Dolby Vision™ — це рішення HDR, яке подарує глядачам незабутні враження від перегляду фільмів в домашніх умовах.
 • Дисплей TRILUMINOS™: вище яскравість, більше кольорів Забудьте про неприродні кольори: технологія TRILUMINOS ™ Display здатна відтворювати широку гаму живих квітів, завдяки чому зображення на екрані набуває більш реалістичні тони і відтінки.
 • Красива картинка під будь-яким кутом Цей телевізор має простий, лаконічний дизайн, щоб ніщо не відволікало вас від головного — що відбувається на екрані.
 • Ідеальне розташування саундбара Поверніть підставку на 180°, і вона підніметься, щоб можна було поставити саундбар. Підставка витончено поєднується з телевізором і не відволікає увага від перегляду. 
 • Кабелі акуратно прибрані і зовсім не помітні Сховайте всі кабелі в підставку за допомогою спеціального тримача з комплекту поставка. Ніщо не буде відволікати вас від перегляду.
 • Знайде, що скажете Шукайте розваги, просто даючи голосові команди. Завдяки передовій функції управління голосом по телевізору Sony Android TV™ можна дивитися фільми і передачі за допомогою додатків або в прямому ефірі.
 • Голосовий пошук: скажіть, що ви хочете подивитися Витрачайте менше часу на пошук контенту, приділіть більше часу перегляду. Функція голосового пошуку в Android TV™ дозволяє користуватися потужними пошуковими можливостями Google і знаходити контент, пропонований різними сервісами, без зайвих зусиль і без необхідності текстового введення запиту. Ви також можете отримувати рекомендації: наприклад, по запитом «романтичні комедії» вам буде показаний список варіантів. 
 • Object-based HDR remaster Технологія Object-based HDR remaster аналізує кольори окремих об'єктів і коригує їх контрастність. Цим наші телевізори вигідно відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність тільки по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальніше, підсилює глибину і реалістичність зображення.
 • Режим Super Bit Mapping HDR Ви коли-небудь милувалися заходом? Це неймовірне поєднання тисяч тонів, відтінків і колірних переходів складно відтворити. Але технологія Super Bit Mapping HDR здатна передати їх все. Вона створює плавне, реалістичне зображення високої якості на екрані 4K-телевізора і запобігає сегментування картинки, що не завжди вдається іншим телевізор.
 • Dual database processing Одна база даних робить зображення чистішим, знижуючи рівень шумів, а друга забезпечує чіткість, штучно підвищуючи роздільну здатність. Таким чином зображення динамічно коригується і помітно поліпшується в реальному час. Кожна база даних містить десятки тисяч еталонних записів, зібраних нами за багато років роботи над виробництвом фільмів і телепередача.
 • Багатство деталей з 4K X-Reality™ PRO З 4K X-Reality™ PRO дозвіл кожного зображення підвищується, щоб максимально наблизити його до якості 4K і домогтися неймовірної чіткість. Якість зображення поліпшується в режимі реального часу, забезпечуючи тонке опрацювання деталей.
 • Motionflow™ XR забезпечує плавність динамічних сцен Оціните плавність і високий ступінь деталізації навіть в найдинамічніших сценах з швидкою зміною планів завдяки Motionflow™ XR. Ця інноваційна технологія створює і додає додаткові кадри між вихідними кадрами відео. Спеціальний алгоритм зіставляє ключові складові зображення в послідовних кадрах і обчислює відсутні фази рухи в наявній послідовності. Крім того, деякі моделі підтримують функцію вставки чорного кадру, що дозволяє домогтися справжньої кінематографічної якості і повністю позбутися від розмиття.
 • Chromecast: відтворення з інших пристроїв Телевізори BRAVIA™ з підтримкою Chromecast дозволяють транслювати контент з таких популярних сервісів, як YouTube™ і Netflix, зі свого пристрою на великий екран BRAVIA™. Транслювати контент можна з пристроїв на платформі Android™ і iOS™, а також з ноутбуків.
 • Google Play™: нескінченну різноманітність контенту і додатків Шукайте фільми, телепередачі, ігри та багато іншого в Google Play™. Оцінивши величезний вибір додатків на телевізорі в новому поданні.
 • Плавне звучання і збалансовані частоти завдяки Clear Phase В телевізорах BRAVIA™ застосовується потужний алгоритм для аналізу і компенсації неточностей при відтворенні звуку через динаміки телевізор. Це відбувається шляхом створення високоточного графіка амплітудно-частотної характеристики акустичної системи. Даний інформація передається назад на пристрій і дозволяє компенсувати піки або провали вихідного діапазону відтворюваних частот акустичної системи, забезпечуючи чисте, природне і рівне звучання на всьому діапазоні частот.
 • Кінематографічний звук S-Force Front Surround Переживіть повний ефект присутності завдяки багатству деталей звукової сцени. Технологія об'ємного звучання S-Force Front Surround симулює нейронні процеси, створюючи об'ємний реалістичний звук із затримкою звучання і широким спектром звукових хвиль - цього вдається досягти всього лише за допомогою правого і лівого звукових каналів. Емуляція природного звучання тривимірного звукового поля для повного занурення в об'ємний звук без установки повноцінної акустичної системи.
 • Можливість підключення по Bluetooth Підключайте до телевізора сумісні пристрої з підтримкою BLUETOOTH®, щоб отримати бездротовий доступ до розваг. А підключивши навушники з Bluetooth або BRAVIA, ви зможете без перешкод насолоджуватися улюбленими телепередачами і музикою, де Вам зручно.
 • Перетворіть свій телевізор в цифровий пристрій запису: USB HDD REC Зберігайте улюблені телепрограми на зовнішньому жорсткому диску USB і дивіться їх, коли вам цього захочеться. Функція USB HDD REC дозволяє виконувати запис в один дотик і за таймером запису цифрового мовлення на будь-який зовнішній жорсткий диск з портом USB і ємністю пам'яті до 2 ТБ. Під час перегляду телепередачі просто натисніть кнопку REC, щоб почати запис. Вона буде автоматично зупинена по закінченні програми.  
 • Країна походження: Словаччина

Опис і зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер та можуть містити неточності

Офіційна гарантія Доставляэмо Підключаємо Перевіряємо Налаштовуємо Підтримка Обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар


Короткі характеристики

1 Технологія OLED забезпечує неймовірну глибину чорних тонів, насиченість кольорів і контрастність
2 4K HDR процесор X1™ Extreme для неймовірної реалістичності
3 Революційна технологія для телевізорів Acoustic Surface Audio™
4 Шукайте контент за допомогою голосових команд для платформи Android TV™

Що в комплекті

Що в комплекті Батареї Голосове дистанційне керування Настільна стійка Посібник зі швидкого налаштування Шнур живлення змінного струму Інструкції з експлуатації

Розміри та вага

Розмір екрана (діагональ екрана) 65 дюймов (64,5 дюйма)
Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 145,0 x 83,4 x 5,1 см
Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 145,0 x 85,4 x 29,0 см
Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 163,6 x 96,1 x 18,5 см
Ширина підставки Прибл. 65,7 см
Стандарт VESA® (відстань між отворами для кріплень (Ш x В)) 30,0 x 30,0 см
Вага телевізора без підставки Прибл. 20,3 кг
Вага телевізора з підставкою Прибл. 22,5 кг
Вага картонної упаковки (брутто) Прибл. 32 кг

Можливості під'єднання

Стандарт Wi-Fi Wi-Fi Certified 802.11a/b/g/n/ac
Підтримка профілю Bluetooth Версія 4.1; HID (можливість підключення миші та клавіатури), HOGP (можливість підключення пристрою з низьким енергоспоживанням), SPP (профіль послідовного порту), A2DP (стереозвук), AVRCP (дистанційне керування відтворенням аудіо та відео)
Сумісна робота зі смартфоном Chromecast built-in Photo Sharing Plus Video & TV SideView (ОС iOS, Android)
Входи Ethernet, Композитний, HDMI - 4 (1 бічний, 3 задній), USB-порти - 3 (2 бок. / 1 зад.)
Виходи Цифровий аудіовихід - 1 (задній), Вихід аудіо / навушників - 1 (бічний, гібридний із виходом для навушників і сабвуфера)

Зображення (панель)

Роздільна здатність дисплея (Г x В, пікселів) 3840 x 2160
Тип підсвічування, затемнення -

Зображення (обробка)

Підтримка HDR (розширеного динамічного діапазону) Так (HDR10, HLG, Dolby Vision)
Процесор зображення 4K HDR процессор X1™ Extreme
Покращення чіткості Технологія 4K X-Reality™ PRO, Dual database processing
Покращення кольору TRILUMINOS™ Display, Super Bit Mapping™ 4K HDR, Технология Live Colour™
Покращення контрастності Об’єктозорієнтоване оновлення HDR Технологія X-tended Dynamic Range™ PRO Технологія динамічного підсилення контрастності
Механізм покращення рухів (оригінальний, Гц) Motionflow™ XR

Звук (динаміки та підсилювач)

Вихід для живлення аудіо 10Вт+10Вт+10Вт+10Вт
Тип динаміка Технологія Acoustic Surface Audio

Звук (обробка)

Підтримка аудіо формату Dolby Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ Pulse
Підтримка аудіо формату DTS Цифровий об’ємний звук у форматі DTS
FM-радіо Ні
Обробка звуку ClearAudio+
Імітація об’ємного звуку Технологія S-Force Front Surround

Програмне забезпечення

Операційна система, Простір для зберігання (ГБ) ОС Android™, 16Гб
Голосовий пошук Так
Інтернет-браузер Vewd (Opera)
Магазин програм Так (магазин Google Play)

Економія енергії

Споживання енергії (в робочому режимі) Номінальна потужність: 376 Вт, стандартна потужність: 130 Вт
Вимоги до живлення (напруга/частота) 220–240 В змінного струму, 50 Гц

Дизайн

Колір рамки Чорний
Дизайн підставки Матова чорна

Вбудований тюнер

Телевізійні тюнери Аналоговий, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

Аксесуари

Додаткові аксесуари RMF-TX310E, RMF-TX221ES
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів


"> OLED 4K Телевизор Sony, KD65A8BR2, KD65A8, KD-65A8