KDL-40WE663

Виробник: Sony
Модель: KDL-40WE663
Наявність: Нет в наличии
Артикул: KDL-40WE663BR

 • 0 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
Розмір екрана (діагональ екрана) 40 дюймов (39,9 дюйма) - 101,4 см
Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 91,0 x 54,3 x 7,0 см
Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 91,0 x 59,1 x 20,8 см
Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 100,2 x 62,8 x 15,2 см
Все характеристики


- ОФІЦІЙНИЙ ! Зроблено в Малайзії - Встановимо IPTV і ForkPlayer, Підключаємо, Перевіряємо і Налаштовуємо - Full HD, 400 Гц, Wi-Fi, YouTube, HDMI, USB, Запис на HDD, підтримка NTFS, DVB-T2/С, Чорний -

 • Миттєвий перехід на YouTube™ Включити YouTube™ стало простіше. Насолоджуйтесь вашим улюбленим контентом. На пульті дистанційного керування телевізора є окрема кнопка для виходу на YouTube™, щоб ви могли швидше знаходити і переглядати улюблені відео. 
 • Реалістичні зображення завдяки розширеного динамічного діапазону Розширений динамічний діапазон (HDR) дозволяє зберегти деталі в темних і світлих ділянках зображення, надаючи йому динаміку. Зверніть увагу на структуру металу на крилі літака і відображення сонячного світла на фюзеляжі.
 • Більше чіткості і деталей з якістю Full HD Насолоджуйтеся деталізацією, контрастністю і якістю текстур в роздільній здатності Full HD 1080p. Зображення у Full HD має дозвіл 1920 x 1080 пікселів, що в п'ять разів більше стандартного. Таке відео виглядає чіткіше, детализированнее і реалістичніше, містить менше шумів і краще сприймається глядачем. 
 • Відкрийте для себе все багатство деталей з процесором X-Reality™ PRO  Процесор X-Reality™ PRO покращує здатність кожного пікселя, домагаючись неймовірної чіткості. Кожна сцена проходить покадровий аналіз, а зображення зіставляються з базою даних. В результаті вдається домогтися неймовірної реалістичності деталей, що б ви не дивилися. 
 • Створено для звуку: ClearAudio+    Реалістичність звуку нарівні з реалістичністю зображення. Технологія ClearAudio+ дозволяє оптимізувати звук телевізора для ще більш повного занурення в події на екрані. Насолоджуйтеся музикою, діалогами і звуковими ефектами в ще кращому якості, що б ви не дивилися. 
 • Вузька рамка під алюміній Завдяки тонкій рамці телевізор виглядає тоншим і привабливіше, і вас нічого не відволікає від того, що відбувається на екрані. Завдяки ефектній алюмінієвої оздоблення телевізор справляє сильне враження, навіть коли вимкнений.
 • Розводка та укладання кабелів  Сховайте кабелі так, щоб вони не заважали. Всі кабелі можна акуратно укласти з тильної сторони телевізора і прибрати в підставку так, щоб вони не заважали перегляду і не порушували порядок.
 • Ні одного кабелю перед телевізором Всі кабелі і дроти від цифрової приставки або програвача Blu-ray можна легко заховати в спеціальній підставці.
 • Motionflow™ XR забезпечує плавність динамічних сцен   Оцініть плавність і високий ступінь деталізації навіть в найдинамічніших сценах з швидкою зміною планів завдяки Motionflow™ XR. Ця інноваційна технологія створює і додає додаткові кадри між вихідними кадрами відео. Спеціальний алгоритм зіставляє ключові складові зображення послідовних кадрах і обчислює відсутні фази руху в існуючій послідовності. Крім того, деякі моделі підтримують функцію вставки чорного кадру, що дозволяє домогтися справжньої кінематографічної якості і повністю позбутися від розмиття.
 • Технологія DSEE відтворює цифрову музику у всіх деталях    Інтернет-відео низького дозволу, а також телепрограми в записі та стислі аудіофайли не завжди мають бажану якість звучання. Велика кількість даних втрачається при цифровому стиснення аудіо. Технологія поліпшення цифрового звуку (DSEE) дозволяє відновити втрачені при стисненні частоти, особливо високі частоти, забезпечуючи природність звучання і розширюючи звукову сцену.  
 • Плавне звучання і збалансовані частоти завдяки Clear Phase   В телевізорах BRAVIA™ застосовується потужний алгоритм для аналізу і компенсації неточностей при відтворенні звуку через динаміки телевізора. Це відбувається шляхом створення високоточного графіка амплітудно-частотної характеристики акустичної системи. Дана інформація передається назад на пристрій і дозволяє компенсувати піки або провали вихідного діапазону відтворюваних частот акустичної системи, забезпечуючи чисте, природне і рівне звучання на всьому діапазоні частот. 
 • Кінематографічний звук S-Force Front Surround    Переживіть повний ефект присутності завдяки багатству деталей звукової сцени. Технологія об'ємного звуку S-Force Front Surround симулює нейронні процеси, створюючи реалістичний об'ємний звук із затримкою звучання і широким спектром звукових хвиль — цього вдається досягти лише з допомогою правого і лівого звукових каналів Емуляція природного звучання тривимірного звукового поля для повного занурення в об'ємний звук без установки повноцінної акустичної системи.
 • Розваги по бездротовому зв'язку завдяки вбудованому Wi-Fi Зручне і просте підключення до домашньої мережі. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi ви можете отримати доступ в Інтернет і переглядати відеоролики на YouTube™ і на сервісах для перегляду відео за запитом. Крім того, потокова передача файлів по домашньої мережі і через Інтернет дозволяє вам назавжди забути про поплутаних проводів.
 • Ваш смартфон на великому екрані З функцією передачі зображення можна дивитися контент і користуватися мобільними додатками зі смартфона на екрані телевізора Sony. Найкращі моменти і спогади заграють новими фарбами на великому екрані — порадуйте себе, друзів і близьких.
 • Підтримка великої кількості форматів відтворення з USB  Доступ до вашого улюбленого цифрового контенту з носія USB. Слухайте музику, дивіться відеоролики і фотографії на великому екрані телевізора завдяки підтримці великої кількості форматів відтворення з USB. Завдяки широкій підтримці різноманітних кодеків ви отримуєте універсальні можливості відтворення контенту — для цього достатньо просто підключити носій.  
 • Перетворіть свій телевізор в цифровий пристрій запису: USB HDD REC Зберігайте улюблені телепрограми на зовнішній жорсткий диск USB і дивіться їх, коли вам цього захочеться. Функція USB HDD REC дозволяє виконувати запис в одне торкання і по таймеру запису цифрового мовлення на будь-який зовнішній жорсткий диск з портом USB і ємністю пам'яті до 2 ТБ. Під час перегляду телепрограми просто натисніть кнопку REC, щоб почати запис. Вона буде автоматично зупинена по закінченні програми.

Sony Київ Україна Підключення Перевірка Настроювання Гарантія

Інтернет магазин ТелеДом.UA - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар


Розміри та вага

Розмір екрана (діагональ екрана) 40 дюймов (39,9 дюйма) - 101,4 см
Розміри телевізора без підставки (Ш x В x Т) Прибл. 91,0 x 54,3 x 7,0 см
Розміри телевізора з підставкою (Ш x В x Т) Прибл. 91,0 x 59,1 x 20,8 см
Розміри картонної упаковки (Ш x В x Г) Прибл. 100,2 x 62,8 x 15,2 см
Ширина підставки Прибл. 64,6 см
Стандарт VESA® (відстань між отворами для кріплень (Ш x В)) 10,0 x 20,0 см
Вага телевізора без підставки Прибл. 8,1 кг
Вага телевізора з підставкою Прибл. 8,7 кг
Вага картонної упаковки (брутто) Прибл. 12 кг

Можливості під'єднання

Стандарт Wi-Fi Wi-Fi Certified 802.11b/g/n
Входи Ethernet, HDMI - 2 бічних, USB- 2 біч.
Виходи Цифровой аудиовыход - 1 (на задней панели), Выход для аудио/наушников - 1 (боковой/гибридный с выходом для наушников и сабвуфера)

Зображення (панель)

Роздільна здатність дисплея (Г x В, пікселів) 1920x1080
Тип підсвічування, затемнення Edge LED, Local Dimming

Зображення (обробка)

Підтримка HDR (розширеного динамічного діапазону) Так
Процесор зображення Ні
Покращення чіткості X-Reality™ PRO
Покращення кольору Технология Live Colour™
Покращення контрастності Алгоритм системы динамической подсветки
Механізм покращення рухів (оригінальний, Гц) Motionflow™ XR 400 Гц (50 Гц)

Звук (динаміки та підсилювач)

Вихід для живлення аудіо 5 Вт + 5 Вт
Тип динаміка Динамик с открытой перегородкой

Звук (обробка)

Підтримка аудіо формату Dolby Dolby™ Digital, Dolby™ Digital Plus, Dolby™ Pulse
Підтримка аудіо формату DTS Цифровий об"емний звук DTS
FM-радіо Так
Обробка звуку Режим ClearAudio+
Імітація об’ємного звуку Фронтальне об"емне S-Force

Програмне забезпечення

Операційна система, Простір для зберігання (ГБ) Linux
Інтернет-браузер Vewd (Opera)
Магазин програм Так (магазин VEWD)

Економія енергії

Споживання енергії (в робочому режимі) Номинальная мощность: 60 Вт / стандарт: 48 Вт
Вимоги до живлення (напруга/частота) 220–240 В змінного струму, 50 Гц, 19,5 В пост.

Дизайн

Колір рамки Чорний
Дизайн підставки Чорна, U-образная пластина

Вбудований тюнер

Телевізійні тюнери Аналоговый, DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

Аксесуари

Додаткові аксесуари Кронштейн для крепления на стене (приобретается отдельно)
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> KDL40WE663BR, KDL40WE663, LCD Телевізор Sony, KDL-40WE663