FDR-AX53

Виробник: Sony
Модель: FDR-AX53
Наявність: Є в наявності
Артикул: FDRAX53B.CEE

 • 27999 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 4K Ultra HD (3840 × 2160) для зйомки дрібних деталей і точної передачі кольору
2 Стабілізатор Balanced Optical SteadyShot™ з інтелектуальним активним режимом
3 Об'єктив 26,8 мм ZEISS Vario-Sonnar T* з оптичним 20‑кратним зумом
Все характеристики


- ОФІЦІЙНА - 4K-відеокамера с матріцей Exmor R® CMOS, с 20х оптичним зумом, сбалансованним оптичним стабілізатором зображення SteadyShot та новим об"ективом ZEISS™ Vario-Sonnar T -

 • Технічні характеристики
 • Якість зображення 4К Знімайте відео в дозволі 4K у чотириразовій деталізації порівняно з Full HD (3840 x 2160 пікселів у порівнянні з 1920 x 1080), і відкрийте нові деталі, які роблять кадр неймовірно живим.
 • Нова матриця ексклюзивно для 4K Площа кожної світлочутливої осередки нової матриці збільшено в 1,6 раз, що підвищує чутливість і забезпечує високу якість зображення з низьким рівнем шумів навіть при зйомці в темряві або при яскравому освітленні.
 • Новий об'єктив ZEISS™ Vario-Sonnar T* для 4K Новий об'єктив дозволяє відобразити важливі деталі на високоякісних знімках в 4K в діапазоні фокусних відстаней від ширококутного до телеположения. Удосконалена асферична лінза (AA) не тільки максимально точно відтворює зображення, але і забезпечує компактність об'єктива. Лінза з низькодисперсійного скла (ED) гарантує точну передачу кольору. Багатошарове покриття ZEISS t* підвищує якість зображення, усуваючи небажані відображення, відблиски і двоїння зображення
 • Ширококутний об'єктив до 26,8 мм Якщо ви знімаєте відео або займаєтесь фотографуванням, найкращий у своєму класі ширококутний об'єктив дає більше можливостей при зйомці пейзажів і сцен усередині приміщення, коли у вас недостатньо місця, щоб відступити назад. Навіть без ширококутної насадки на об'єктив деякі відеокамери знімають на фокусній відстані 26,8 мм (при співвідношенні сторін зображення 16:9) у режимі відео.
 • Стабілізатор Balanced Optical SteadyShot™  Додаткова стабілізація зображення компенсує тремтіння камери для стабілізації відео у всьому діапазоні фокусних відстаней: від ширококутної зйомки до зйомки з сильним наближенням. В режимі HD-відео ця функція компенсує тремтіння камери завдяки інтелектуальному автоматичному 5-осьовому стабілізатора зображення, який компенсує вібрацію по п'яти напрямах навіть при відеозйомці на бігу.
 • Висока швидкість і точність реакції автофокусу для зйомки найважливіших моментів Швидка інтелектуальна автофокусування забезпечує швидкісний контрастний автофокус, мінімізуючи руху об'єктива, прогнозуючи діапазон автофокусування і прискорюючи роботу приводу об'єктива. Це дозволяє домогтися високої швидкості відгуку і відобразити самі швидкоплинні моменти.
 • Розширені можливості зйомки з зумом  Об'єктив з 20-кратним оптичним зумом і зумом Clear Image із збільшенням 30х/40х (для 4K/HD) дозволяє знімати віддалені об'єкти і не випускати пам'ятні моменти.
 • Реалістична запис голосу, музики та інших звуків Нова конструкція мікрофона дозволяє записувати більш чіткий звук по п'яти напрямах, при цьому рівень перешкод знижений приблизно на 40%, а ефективність збільшена удвічі для 2-канального стереозвуку (при зйомці у форматі XAVC S) і втричі при запису 5.1-канального об'ємного звуку (при зйомці в режимі AVCHD). Тепер можливо дуже точне і неймовірно чітке відтворення звуку.
 • Високошвидкісна запис в дозволі Full HD для високоякісної сповільненої зйомки Знімайте в дозволі Full HD на швидкості 100 кадрів в секунду (NTSC/PAL), монтуйте відеоматеріал після зйомки. В результаті уповільнене відео буде виглядати неймовірно плавно і чітко при відтворенні. Ця функція ідеально підходить для докладного сповільненого перегляду епізодів спортивних подій і не тільки, які відбуваються занадто швидко, щоб їх можна було як слід розглянути.
 • Інтервальна зйомка 4K Ви можете вести серійну зйомку в дозволі 4K протягом тривалого часу з заданим постійним інтервалом між кадрами, потім відредагувати всю послідовність зображень і насолоджуватися відтворенням серії фотографій у вигляді інтервального відеоролика.
 • Відтворення відео у форматі Full HD з суперсглаживанием Більш яскраві враження від перегляду, навіть якщо у вас немає 4K-телевізора. Завдяки надлишковій вибірці згладжування камера автоматично перетворює матеріали, зняті в 4K, в формат Full HD з приголомшливою деталізацією. 
 • Кадрированное відтворення Завдяки високому дозволу 4K можна вибрати певну область знімка і переглянути її в форматі Full HD. Крім того, можна змінити розмір обрізки за допомогою важеля зуму або значка на екрані.
 • Виняткову якість зображення З допомогою формату XAVC S, розробленого на базі формату XAVC для професійного використання, можна здійснювати запис високоякісних зображень з високою швидкістю потоку 4K 100 Мбіт/с і Full HD 50 Мбіт/с. При цьому формат XAVC S передбачає стиснення даних для більшої зручності.
 • Чудова нічна зйомка Ця функція використовує інфрачервоне випромінювання для фотозйомки навіть у повній темряві. За допомогою функції нічної зйомки батьки можуть легко відобразити безтурботний вираз на обличчях своїх дітей.
 • Фокусування по обличчю і Smile Shutter Використовуйте функцію розпізнавання осіб для оптимізації фокуса, експозиції і інтенсивності кольору шкіри, які є ключовими в портретній зйомці. Ви можете встановити пріоритет обличчя об'єкта, торкнувшись його на РК-дисплеї. Завдяки функції Smile Shutter камера також здатна відобразити швидкоплинну посмішку на губах, навіть при запису відео.
 • Автофокусування з функцією фіксації Ця функція дозволяє краще відстежувати рухомі об'єкти за допомогою вибору постійної оптимальної точки автофокусування і регулювати розмір кадру в залежності від характеристик об'єкту, що знімається. Просто торкніться об'єкта на РК-екрані, щоб відстежувати швидко рухомі об'єкти зйомки. 
 • Golf Shot Проаналізуйте ваш рух, не вдаючись до допомоги дорогого обладнання. Режим Golf Shot дозволяє відобразити всі фази руху на фото і відео.
 • Мікрофон з підтримкою запису 5.1-канального об'ємного звуку Чистий і чіткий запис звуку, для точної передачі атмосфери сцени, і можливість відтворення об'ємного звуку за допомогою домашнього кінотеатру. Індикатори рівня на РК-панелі забезпечують безпосередній контроль за рівнем кожного каналу.
 • My Voice Canceling Придушення рівня гучності фонових звуків, наприклад, вашого голосу при спілкуванні з моделлю під час зйомки та інших сторонніх шумів.
 • Зйомка руху в режимі «Кінокадр» Ця зручна функція дозволяє відтворювати ряд накладених зображень для відстеження кожної частки секунди, це потужний інструмент для аналізу спортивних змагань на екрані. Під час відтворення ви можете регулювати відстань між зображеннями або призупинити відтворення, щоб витягти найефектніші кадри і поділитися ними з друзями.
 • Highlight Movie Maker Highlight Movie Maker — універсальний інструмент для редагування відео, який пропонує ряд функцій, що дозволяють економити час. Позначте ключові моменти під час запису, а камера автоматично синхронізує переходи до вибраного звукового супроводу. 
 • Пряма трансляція відеопотоку допомогою Ustream (в даний час — IBM Cloud Video) Від камерних концертів до спортивних заходів — є події, які краще спостерігати в режимі реального часу. Здійснюйте пряму трансляцію з першокласною якістю звуку і зображення. 
 • Управління декількома камерами Чим більше кадрів, тим ширше можливості редагування. Можна легко вести зйомку з різних кутів, незалежно від того, чи використовуєте ви камери, підключені до Handycam® безпосередньо, або за допомогою бездротового з'єднання. Управління декількома камерами дозволяє з легкістю синхронізувати параметри зйомки на всіх сумісних пристроях, підключених до Wi-Fi.
 • РК-екран Xtra Fine з WhiteMagic™ Високоточний РК-екран Xtra Fine оснащений технологією WhiteMagic з використанням білих пікселів в поєднанні з RGB-пікселями, що підсилює яскравість екрану і дозволяє користувачам бачити на екрані найдрібніші деталі і відтінки при будь-яких умовах зйомки, в тому числі на вулиці при яскравому сонячному світлі.
 • Підтримка iMovie і Final Cut Pro X Даний продукт сумісний з програмами Final Cut Pro X і iMovie.
 • Країна походження: Китай

Опис та зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер і можуть містити неточності.

Офіційна гарантія Доставляєм Підключаєм Перевіряєм Налаштовуєм Підтримка Обмін/повернення 14 днів

ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

Тільки офіційний, сертифікований товар


Короткі характеристики

1 4K Ultra HD (3840 × 2160) для зйомки дрібних деталей і точної передачі кольору
2 Стабілізатор Balanced Optical SteadyShot™ з інтелектуальним активним режимом
3 Об'єктив 26,8 мм ZEISS Vario-Sonnar T* з оптичним 20‑кратним зумом
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> FDR-AX53, FDRAX53, FDRAX53B.CEE