FDR-AX700

Виробник: Sony
Модель: FDR-AX700
Наявність: Ожидание
Артикул: FDR-AX700B.CEE

 • 54999 грн


Доступні варіанти

Краткие характеристики
1 Швидке гібридне автофокусування дозволяє стежити навіть за об'єктами, що швидко рухаються
2 Запис у форматі 4K HDR (HLG) забезпечує високу деталізацію, яскравість і точну передачу кольору
3 Великі можливості завдяки універсальній сумісності та підтримці форматів запису
Все характеристики


- ОФІЦІЙНА - 4K-відеокамера з матрицею Exmor R® CMOS, з 20х оптичним зумом, збалансованим оптичним стабілізатором зображення SteadyShot і новим об'єктивом ZEISS™ Vario-Sonnar T -

 • Технічні характеристики (на сайті виробника)
 • Якість відео 4K HDR (HLG) Розширений динамічний діапазон (HDR) — це революційна технологія дисплеїв, яка забезпечує більш широкий діапазон кольорів і яскравості, на повну розкриваючи потенціал формату 4K. Більш того, завдяки підтримці Hybrid Log-Gamma (HLG) FDR-AX700 дозволяє без додаткової обробки відтворювати HDR-зображення. Для цього потрібно лише підключити камеру до сумісному телевізору HLG від Sony за допомогою кабелю USB.
 • Високошвидкісна запис у форматі XAVC S Формат XAVC S використовується для відеозйомки в дозволі 4K і HD. Він забезпечує відмінну деталізацію з мінімальним шумом при стисненні завдяки високій швидкості потоку даних (до 100 Мбіт/с при записі в 4K, до 50 Мбіт/с для Full HD). Запис зі швидкістю 100 Мбіт/с підтримується навіть при зйомці в Full HD з максимальною частотою 120 & nbsp;кадрів / с, що дозволяє сповільнювати потрібні ділянки відео на етапі постобробки без втрат в якості зображення.
 • Матриця Exmor RS® CMOS типу 1.0 Велика 1-дюймова багатошарова CMOS-матриця на 14,2 МП (ефект.) дозволяти створювати чудовий ефект боке і має виняткову світлочутливість. Таким чином, навіть при низькому або дуже яскравому освітленні знімки виходять якісними і з низьким рівнем шуму. Матриця містить до 273 точок фазового автофокусування, які покривають приблизно 84% всієї площі зображення, дозволяючи точно відстежувати об'єкти в кадрі.
 • Покращений процесор зображень BIONZ X Покращений процесор зображень BIONZ X піддався оптимізації, і тепер забезпечує більш швидку обробку і фокусування у форматі 4K HDR (HLG). Також підтримується сверхзамедленная зйомка з 960 (NTSC) / 1000 (PAL) кадрами в секунду.
 • Об'єктив ZEISS Vario-Sonnar T* Щоб передати всю красу надчіткого формату 4K, в камері використовується спеціальна оптика ZEISS з удосконаленими асферичними (АА) і низькодисперсійними (ED) стеклами. Ширококутний об'єктив 29 мм дозволяє знімати чудові пейзажі і наближати об'єкти завдяки 12-кратному оптичному зуму і 24-кратному зуму Clear Image.
 • Широка зона покриття автофокусування Камкордер має до 273 точок фазового автофокусування, які охоплюють близько 84% від усієї площі зображення. Завдяки цьому при автофокусуванні обробляється більше число точок, що дозволяє знімати об'єкти, що швидко рухаються, на яких складно фокусуватися.
 • Високошвидкісне автофокусування Система швидкої гібридної автофокусування дозволяє зчитувати дані з великою області фазового автофокусування на матриці, А покращений процесор обробки зображення BIONZ X забезпечує швидку обробку даних для точного відстеження АФ на об'єктах, що швидко рухаються.
 • Точне відстеження рухомих об'єктів Оптимізувати продуктивність функції відстеження об'єктів вдалося за допомогою швидкого зчитування та обробки даних АФ, а також завдяки новому алгоритму, розробленому спеціально для зйомки фільмів. Після наведення фокуса камкордер продовжує підтримувати фокусування на рухомих об'єктах завдяки широкій зоні АФ. [1] WIDE [2] NARROW
 • Регульований діапазон відстеження АФ Виберіть налаштування діапазону відстеження АФ. Всього доступно 5 рівнів: від вузького діапазону, коли рухи незначні, до широкого, якщо сцена динамічний. Налаштування можна змінювати в залежності від операторського плану, інтенсивності руху об'єкта і умов зйомки.
 • Регульована чутливість зміни об'єкта АФ Доступно п'ять рівнів чутливості зміни об'єкта АФ. Параметр RESPONSIVE (Чутливий) дозволяє камері швидко перемикатися між різними об'єктами або точками фокусування, а LOCKED ON (Фіксований) — зосередитися на одному об'єкті.
 • Відображення і параметри зони автофокусування Зони фазового фокусування навколо об'єктів зйомки дозволяють легко стежити за областями фокусування. Перемикатися між точками фокусування теж просто: досить торкнутися потрібної на сенсорному екрані.
 • Оптичний стабілізатор Optical SteadyShot™ (активний режим) З функцією Optical SteadyShot™(активний режим) зображення завжди будуть чіткими і якісними. 
 • Високоточний видошукач OLED Tru-Finder™ OLED Tru-Finder на 2359 точок відтворює зображення з надзвичайною точністю і реалістичними квітами. Цей висококонтрастний електронний видошукач дозволить без зайвих зусиль стежити за композицією, керувати зйомкою і розглянути відзняте навіть при яскравому сонячному світлі.
 • Сенсорний ЖК-екран Xtra Fine 3,5-дюймовий РК-екран Extra Fine розрахований спеціально для зображень з високим дозволом (близько 1555 тисяч точок). Він зберігає деталі в динамічних сценах і не викликає дискомфортних відчуттів при тривалому стеженні за рухомими об'єктами в кадрі. Екран має сенсорну поверхню, що також дає можливість швидко вибирати точку автофокусування.
 • Професійне меню За основу для меню взяті інтерфейси професійних камер Sony. Воно має мінімум підпунктів, дуже лаконічне, доступне і зручне в використання. Також всі елементи інтерфейсу напівпрозорі і накладаються безпосередньо на відео, що дозволяє перевіряти налаштування не відволікаючись від зображення.
 • Кільце об'єктива Кільце об'єктива дозволяє точно і плавно налаштовувати фокусування або зум в залежно від режиму, який вибирається за допомогою зручного перемикач.
 • Диск ручного налаштування Ручної регулятор і кнопки, що знаходяться збоку корпусу, дозволяють швидко і легко налаштувати параметри IRIS (діафрагма), GAIN/ISO, а також витримку.
 • Вбудовані фільтри ND Налаштувати рівень світла, що входить в об'єктив, можна за допомогою нейтральних фільтрів: Clear (прозорий), 1/4, 1/16 і 1/64. Таким чином, Відеооператори можуть точно управляти витримкою і діафрагмою і мають більше можливостей для реалізації творчих ідей. Велика матриця відеокамери дозволяє домагатися приголомшливого ефекту боке без збільшення витримки навіть при зйомці поза приміщенням в сонячний день.
 • Два гнізда для медіаносіїв Два гнізда для карт SD і SD/Memory Stick™ дозволяють вести паралельну запис або перемикатися між носіями. Режим перемикання носіїв допоможе при тривалих зйомках, коли однієї карти може бути недостатньо, а паралельний запис стане в нагоді, якщо потрібно зберегти резервну копію важливого відео. Це дає більше можливостей при виробництві та виконанні вимог клієнтів.
 • Рукоятка зручної форми Форма рукоятки підібрана таким чином, щоб її було зручно тримати будь-кому користувачеві камери. Завдяки цьому, знімаючи з рук, Ви отримаєте більш стабільне відео навіть при тривалій зйомці у важких умовах.
 • Великий важіль управління зумом з самоповерненням Великий важіль зуму з самоповерненням забезпечує повний контроль над усім діапазоном фокусних відстаней. Зум може працювати повільно і швидко — швидкість і плавність завжди точно контролюється користувачем.
 • Вбудований мультиінтерфейсний роз'єм Мультиінтерфейсний роз'єм сумісний з різними аксесуарами, що значно розширює можливості відеокамери

 • Опис та зображення товару отримані з відкритих джерел, носять ознайомлювальний характер і можуть містити неточності.

  Офіційна гарантія Доставляєм Підключаєм Перевіряєм Налаштовуєм Підтримка Обмін/повернення 14 днів

  ТелеДом.UA - Магазин офіційного дилера Sony - (044) 232-74-28, (067) 783-61-65, (093) 783-61-65

  Тільки офіційний, сертифікований товар


Короткі характеристики

1 Швидке гібридне автофокусування дозволяє стежити навіть за об'єктами, що швидко рухаються
2 Запис у форматі 4K HDR (HLG) забезпечує високу деталізацію, яскравість і точну передачу кольору
3 Великі можливості завдяки універсальній сумісності та підтримці форматів запису
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Захист від роботів

"> FDR-AX700, FDRAX700, FDRAX700B.CEE